• Rychlé profesionální jednaní
    • Nevím o žádné

Jsem dlouhodobý zákazník a i to svědčí o mojí spokojenosti s odborností a seriózností společnosti

• Rychlost a spolehlivost

• nabízí zboží s dodávkou formou e-shopu, ale pak vlastně zjistí, že se to nedá posílat, tak vám napíše bez dalšího vysvětlení, že vám objednávku zrušil... Až na můj telefonát jsem se dozvěděl, že se moje zboží nesmí posílat a jen k osobnímu odběru. Buď vědomě klame, nebo nemá dostatečnou odbornost na to, aby posoudil, co může a co nemůže nabízet v e-shopu formou zaslání kurýrem.

Dobrý den, pane Urbanec,

děkujeme za zprávu. To, že je u každé kategorie střeliva, tak při průchodu košíku napsané, že střelný prach atd.… nelze zaslat poštou, ani jinou kurýrní službou, jste si zajisté všiml. (Konkrétně: "Střelivo (či komponenty pro přebíjení) do zbraní kategorie A, A-I, B nebo C není možné zasílat poštou či jinou kurýrní službou. Objednáním nábojů se zákazník zavazuje k vyzvednutí na kamenné prodejně." a "Zbraně je možné vyzvednout POUZE OSOBNĚ na naší prodejně, kde se musíte prokázat platným zbrojním průkazem. Před vybrat je možné i na našem e-shopu, který pro zbraně slouží jako katalog.")

A jakožto držiteli zbrojního průkazu Vám nemusíme připomínat, že střelivo kategorie A, A-I, B nebo C, komponenty pro přebíjení jako je např. právě střelný prach, či zbraně nelze předat do rukou nepověřené osoby a že prodej je možný pouze do vlastních rukou po předložení zbrojního průkazu (nebo zbrojní licence).

Bohužel technologie nejsou dokonalé a neumožňují nám dopravu nastavit jinak. Každopádně jsme přidali ještě jedno další upozornění na e-shop, že to opravdu není možné, aby v budoucnu nedocházelo k dalším nedorozuměním. Budeme intenzivně pracovat na nastavení jiného systému dopravy.

Děkujeme
    Tým Šubrt

• jasný popis parametrů zboží
    • rychlost vyřízení objednávky
    • o žádné nevýhodě nevím

solidní a spolehlivý obchod

Reakce obchodu ŠUBRT

děkujeme za milou recenzi a vážíme si spokojenosti s našimi popisy/parametry produktů. Těšíme se na Vaši další objednávku.

Tým Šubrt

• Ryclost
    • Spolehlivost

Reakce obchodu ŠUBRT

děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste s našimi službami a zbožím spokojen.

Pěkný den

Rychlost dodání.

Zdravíme,

moc děkujeme za Vaši recenzi, velice si toho vážíme.

Šubrt s.r.o.

• Okamžitá zpětná vazba. Velmi ochotný personál, profesionální přístup.

Reakce obchodu ŠUBRT

moc si vážíme Vaší kladné recenze, a rádi Vám příště opět pomůžeme a poradíme.

Šubrt s.r.o.

Oceňuji komunikaci a rychlost obchodu

Reakce obchodu ŠUBRT

děkujeme za Vaši kladnou recenzi.

Přejeme krásný den

Šubrt s.r.o.

Cenově velmi výhodná , a nejen cenově,

Vše super

• Přijatelné ceny
    • Dobrý výběr
    • Rychlé odeslání

super

• Perfektní profi jednání, rychle dodani

• neinformovali, že se dalekohled dodává bez pouzdra a popruhu

Reakce obchodu ŠUBRT

děkujeme za recenzi. Rádi bychom vám však upozornili na skutečnost, že nikde není uvedeno, že popruh, nebo pouzdro součástí balení je a má být.
    Nicméně, chápeme, že je pro Vás důležité vědět, zda je pouzdro, nebo popruh není součástí balení dalekohledu. Zvážíme, zda by bylo možné do budoucna tuto informaci zdůraznit.

Omlouváme se za jakékoliv nedorozumění, které mohlo vzniknout, a chápeme, že může být frustrující, když očekávané příslušenství není zahrnuto v balení. Rádi bychom Vás ujistili, že se jedná o nedorozumění, a nikoliv o záměrnou chybu na naší straně.

Děkujeme

• Rychlost vyřízení objednávky, výborná komunikace obchodu.

• vše OK

• Rychlost doručení