• Vybere si kazdy,i kosmetiku a preparaty zn.Just bez zdlouhaveho kontaktu z poradkyni Just.

Standartne spolehlivy nakup navic kosmetika a produkty firmy Just,coz je supr,vyjimecne se sezene jinak nez pres poradce a prodejce zn.Just.

Doporučuji.

• osobní odběr v Praze

• Rychlé jednání a odeslání

• byli vstřícní a ochotní
    • nevím

Dobrý

• cenově zvýhodněné sety
    • širší výběr
    • Účtování, a to poměrně vysokého, poštovného.

Objednané produkty bych nesehnala ve zvýhodněném setu v kamenném obchodě.Příjemně mne překvapila rychlost dodání, jen mne trochu zaskočila, při ceně objednaného - výše poštovného.Jinak mohu určitě doporučit.

dobrá komunikace

• Delší dodací lhůta, o výrobku málo informací, kdy a jak ho používat...

Celkem jsem spokojen. A produkt který jsem zakoupil jsem jinde neviděl.

• Přehlednost, ochota

• Dlouhá dodací lhůta ,špatná komunikace !

Reakce obchodu zboží kosmetika

děkujeme za reakci, avšak nedomníváme se, že je chyba na naší straně. Byl Vám zaslán e-mail, kde jste byla informována o tom, že požadovaný počet ks nemáme k dispozici. Na e-mail jste nereagovala, přestože jsme Vám zboží (až do dnešního dne) drželi v rezervaci (tedy víc než týden).

S pozdravem, Zbozi-kosmetika.cz

• objednané zboží nebylo na skladě, po několika urgencích se již neozvali

V dnešní době neuveřitelný přístup

• Pro mě má tento obchod obrovskou výhodu a to tu, že si mohu zboží osobně vyzvednout a tím zároveň zkontrolovat.
    • Žádné slabiny jsem zatím nezaznamenala.

Po všech stránkách mi tento obchod zatím vyhovuje.
    Všem upřímně doporučuji.

• spatne cislo na webovych strankach, snazila jsem se obchod kontaktovat, nicmene kontaktni telefon ktery tam je uveden je nespravny. potrebovala jsem neco urgent vyzvednout,ale bohuzel protoze jsem se nedovolala jela jsem tam zbytecne, obchod neni nejak oznacen, nelze to najit pokud tam dorazite, funguje pouze email ze ktere se mi ozvala paní a nasledne mi poslala na sebe i cislo, uplne jine nez je na strankach. ja uz bohuzel byla pryc a tudiz jsem objednavku zrusila a zbozi objednala jinde.

Reakce obchodu zboží kosmetika

děkujeme za Váš podnět a mrzí nás, že jste cestu měřila zbytečně. Na uvedené adrese je pouze sídlo společnosti, nikoliv kamenná prodejna. Osobní odběr je možný v našem partnerském studiu na Praze 10 z důvodu lepší dostupnosti a provozní doby. Vyzvednout zboží si můžete poté, co Vám přijde informace do mailu, že je objednávka připravena k vyzvednutí, jinak nemá cenu se pro zboží vybrat na vlastní pěst. Tato informace je uvedena v potvrzovacím mailu, který Vám přijde obratem po uskutečnění objednávky, bohužel jste si toho pravděpodobně nevšimla. Poslala jsem Vám na sebe soukromé tel. číslo, které není na stránkách uvedené :-).

S pozdravem,
    Fabryova, zbozi-kosmetika.cz

• Ochota, rychlost, vstřícnost

• Dlouhá dodací lhůta.

Nemám zatím žádné zkušenosti.

• Fungující produkty, vstřícnost při komunikaci.

V obchodě jsem nakoupila zatím podruhé, ale určitě budu nakupovat i nadále. Obchod rozhodně doporučuji - produkty, alespoň, ty které jsem vyzkoušela zkutečně působí tak, jak slibují.

• Široký výběr kvalitního zboží, vstřícný přístup, velmi rychlé dodání, perfektně baleno.

Velmi kvalitní internetový obchod, všem doporučuji!

• Spolehlivost
    • Dlouhá dodací lhůta