• Na stránkách uvádí zboží skladem, ale ve skutečnosti je dodací lhůta 2 měsíce.

Děkujeme za Vaši kritiku.
    Na základě vašeho podnětu jsme učinili opatření tak aby se problém minimalizoval.
    Usilovně pracujeme na vylepšení našich služeb a pevně věříme že při příštím nákupu budete více spokojen.

Na internetu nabízí zboží, které nemají na skladě

• Neschopnost

Správně dorazila asi polovina objednaných věcí, zbytek jsme museli vrátit hned dopravci, jednalo se o jiné typy objednaného zboží

• velký výběr
    • komunikace

V obchodě je možné najít velký výběr (my vybírali krbová kamna) za dobré ceny.
    Trochu vázla komunikace. Mobil uvedený pro internetový obchod nefungoval. Měli jsme požadavek na dopravu v určitý den, to nedopadlo. Kamna byla objednaná a zaplacená v pondělí, dodat jsme je chtěli v pátek (výročí Zlaté svatby). Ve čtvrtek jsme ověřovali dodání a až teprve v tu chvíli se zjišťovalo uhrazení (nejprve bylo sděleno, že není uhrazeno, přitom platba byla odeslána jako okamžitá, ještě v pondělí) a poznámku uvedenou v objednávce (dodání v pátek) nikdo nečetl. Na webu je uvedeno rychlé dodání... Prý si kamna vozí vlastní dopravou...Nakonec kamna přivezl v pondělí přepravce DHL, přesto, že bylo vybráno PPL...

• ok

Snažíme se dělat maximum, aby jste byli spokojeni.
    Budeme se těšit na vaši další objednávku v internetovém obchodě https://www.zahradnipalac.cz

zboží označené jako skladem 3ks ,skladem není a na dodání čekám

Děkujeme za Vaši kritiku.

Perfektní komunikace.Rychlost a bezproblémové dodání jejich dopravou.Vše v naprostém pořádku.100 % DOPORUČUJI.

• Ryclost

• Rychlost dodání.

• Velmi dobrý výběr zboží

Jsem spokojený, drtič funguje zatím velmi dobře, tak uvidíme časem.
    Zatím spokojenost :-)

• sortiment

• Neochota personálu prodejny

tým www.zahradnipalac.cz

• Zboží bylo v momentě úhrady deklarované skladem a po cca dvou dnech obchod objednávku zrušil a za další dva dny mi vrátil peníze zpět na účet. Neprofesionální jednání.

Upravit reakci

• Zatím nemám názor, čekám na zboží.

Byla jsem spokojena s poměrně rychlým vyřizením objednávky a kvalitním zabalením produktu.....Zatím ho testujeme,zda vše funguje....Moc děkujeme, vířivku jsme si pořídili k naší "Zlaté svatbě"....pro radost a pro naše zdraví....snad bude sloužit jako ta naše předcházenící vířivka....ještě jednou děkujeme Ivana a Jeroným Lissnikovi

tým www.zahradnipalac.cz

• Nabízíte něco co nemáte skladem,ale je uvedeno kolik kusů na skladě je.

Děkujeme za Vaši kritiku.

nechápu když je zboží skladem jak uvádí prodejce a pak vám napíše že zrušil objednávku že zboží nemají. to je výsměch pro kupujícího.
    Kadavý Pavel

Pohodlný nákup z domova

tým www.zahradnipalac.cz

• Rychle dodani a zbozi v pořádku

tým www.zahradnipalac.cz

Sekačka dorazila přesně na domluvený termín.