• objednavka vyrizena velmi rychle

• stůl dorazil 4.5., t.j. za 16 dní a ne za inzerovaných 2-5 pracovních dní

• Kvalitní výběr za rozumnou cenu

Dobrá spoluprace

Jsem velice spokojený zákazník Polstry jsou velmi kvalitně ušité a padnou jako ulité. Super doporučuji

• spolehlivost

• Pokud nevyskladňují v Rakousku tak dodání z boží je velmi rychlé.
    • 0.

Ochota.Řešení v případě,že zboží je již vyprodáno.(nabídli mi náhradní produkty a to hned po přijetí mé objednávky i když byl víkend). Určitě doporučuji nákup v tomto obchodě.

Mohu doporučit! Naprostá spokojenost.

• Velký výběr a nízké ceny.

Spokojenost .

• Přesná komunikace
    • _________

• Šetří mi čas
    • podrobný popis zboží,dobrá cena,

spokojenost

• Rychlost, vstřícnost
    • Zatím nemám žádný doklad o koupi (dodací list, fakturu) pro případ reklamace. Jediné co mám je stvrzenka o doručení od společnosti Toptrans. Děkuji.

Reakce obchodu Zahradnimanie.cz

Velice se omlouváme našemu zákazníkovi, že nedodáváme faktury v papírové podobě ale pouze elektronicky e-mailem. V den expedice od nás zákazník obdrží e-mailem avízo o expedici, jehož součástí je příloha s fakturou. Pokud je správně uvedená e-mailová adresa v objednávce faktura dojde. I tak ale mohu všechny zákazníky uklidnit, protože v případě reklamace tento doklad striktně nevyžadujeme. V naší evidenci jsou všichni zákazníci 6 let dozadu dohledatelní, a tudíž s případnou reklamací problém není.
    Děkujeme za pochopení.
    Vedení společnosti