• Objednáno 12.3., se slibem dodání do 14 dní. Dnes je 25.4., ze strany e-shopu žádná komunikace ohledně upřesnění dodání. Myslím si, že je slušnost zavolat, aby se ze zákazníkem domluvili na dalším postupu.

• Objednávka před týdnem přijata, od té doby se nikdo neozval, zboží nedorazilo

• Obchod má chybně uvedené výrobce u produktů. U jednoho produktu uvádí 2 výrobce a tudíž neodpovídá zboží kvalitě, kterou jsem si objednala.
    • Chybné názvy produktů.
    • 2 různí výrobci u jednoho produktu

Reakce obchodu Zahrada v pohodě.cz

Produkt má pouze jednoho výrobce. Rozlišuje se pouze distribuce. Za to my nemůžeme, že si distributor pojmenuje stejný produkt podle sebe a pod svojí značkou. Většinou se tak děje pro zajištění lepšího servisu po prodeji.
    Zahrada v pohodě.cz

• velmi rychla reakce na e-mailovy dotaz a telefonat
    • zbozi v Uh. Hradišti, kde jsem si ho chtel vyzvedenout nebylo, pouze v centralnim skladu v Cechach v Novém Bydžově, do Uh, Hradiště nezavazi.
    • 1.4 objednano a uhrazeno, prijata objednavka i platba, 4.4. info o predani dopravci, ve skutecnosti az 5.4.24, odhadovana delka doruceni cca 7 dnu. Doba doruceni od objednavky temer 2 tydny je prilis, bezna doba doruceni ostatnich e-shopu od objednavky a platby po doruceni 2-3 dny

viz vyse

• Přišlo mi jiné zboží než které jsem objednala. Chyba se může stát, to bych pochopila, ale na mou reklamaci nikdo nereagoval ani po 10 dnech.
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Dlouhá dodací doba
    • Zboží zatím vůbec nedorazilo, takže nevím, co mám hodnotit!

• Zboží sice rychle odesláno, ovšem doprava strašný, doporučuji zvolit jiného dmluvniho partnera
  • vše v pohodě jen velmi drhá doprava

Objednala jsem si semínka konopí 5 ks v nádobce byly 4 ks.
    Po zasazení mi ze 4 semínek chytlo pouze jedno. ..

• Neúplné zboží v dodávce Velká pyramida, 34 kostek doručeno, 24 misek, jako součást produktu, nejsou v zasilce k nalezení.

Flexi Element pyramida Velká: půdorys: 87,5 x 75 cm, výška: 75,5 cm. Budete potřebovat 34 kostek a 24 misek pro skládání na pevném povrchu (terasa, balkon, beton, ...).
    Mysky součást inzerovaný produktu nejsou dodány.
    Neúplné zboží v dodávce Velká pyramida, 34 kostek doručeno, 24 misek, jako součást produktu nejsou v zásilce k nalezení.

Zbývá tak akorát reklamace zboží, tj. ztráta času.

• Zakázka 19523 zatím nedorazila, ani odpověď na urgenci "co se děje"

Nulová komunikace. Jen informace o zaplacení ale už žádná o odeslání zboží. Na číslo se nejde dovolat. Na emaily neodpovídají

• žádná
    • vyobrazení produktu neodpovídalo skutečnosti

• nemožnost výběru zboží přímo v obchodě
    • žádná prodejní síť

• Obchod nekomunikuje
    • Zboží nedodáno ani po urgenci

Zboží jsem zaplatil při objednávce, mělo být dodáno do čtrnácti dnů, ale ani po třech týdnech nic. Na e-mail obchod nereaguje.

• Vermikomposter mi přišel špinavý. Žížaly měli napadený substrát nějakými broučky a koš byl rozlámaný.

Vermikomposter mi přišel špinavý. Žížaly měli napadený substrát nějakými broučky a koš byl rozlámaný. Bohužel nemůžu obchod doporučit.

"dílenské" zpracování výlisků: špatné. Proč? VŠECHNA okna zámků bylo nutné znovu očistit, vyřezat, začistit, (vyberte dle libosti - po selsku: zbavit tzv. "přelivů" ) a to se hodí tak max. do "devadesátek", a to ještě u výrobků od šikmookých (pro méně chápavé: z Číny) Třináct stovek za 11 dílů + 55 minut mé práce - normál? Takže + rada: dodávejte s výrobkem tzv. kobercový nůž. Jinak: hlásím se u Vaší společnosti jako pracovník výstupní kontroly, příp. manažer řízení jakosti. Proč? Práce snů.
    Berte tento komentář s určitou rezervou, kompostér už plní svou funkci, ale prosím, polepšete se. Na západě od našich hranic s touto kvalitou pohoříte. A věřte mi, jsem z oboru lisování plastů.

Kvalita plastových obrubníků tragická, zboží přišlo špinavé jak kdyby bylo někde už použito.