• Perfektní komunikace, ochota
    • Rychlé doručení objednaného zboží.
    • Nízká cena
    • zatím ještě nevím je to můj první nákup ZA FACKU

spokojenost

Spokojnosť

• Poměr cena/kvalita

Akutně jsem potřeboval nový mobil a po negativních zkušenostech jsem jej nechtěl kupovat znova v T-mobile. Objevil jsem tento internetový obchod a dotázal se, který mobil by pro mne byl nejvhodnější. Prodejce mi nabídl hned několik druhů a u všech mi uvedl hlavní výhody a nevýhody. Nakonec jsem si objednal a jsem s ním naprosto spokojen. Dodání ke mně domů proběhlo poměrně brzy a v naprostém pořádku. Tento obchod můžu jedině doporučit! Určitě zde opět někdy nakoupím.

• Rychlost, poradenstvo, vybavenie

Absolútna spokojnosť. Nabudúce znova u nich

• Ja som nemal s nicim problem ...

poradili objednali dodali ... pohodka

• super

spokojnosť

• Dobrý den,
    • ruším tímto objednávku č.:608 ze dne 25.2. 2015. Cenová relace neodpovídá nabídce na vebových stránkách, navýšení ceny neakceptuji.
    • Jelikož jste se neobtěžovali ani odpovědět co to má znamenat ztratil jsem důvěru k Vaši společnosti.Po přečtení recenzí a Vaši neodpovědi s Vámi moje spolupráce končí. Dlužíte mi omluvu!

Neseriozní chování, podávám podnět na ČOI ať prošetří nekalé praktiky dvojích cen

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• předpokládám předaněné zboží bez CZ původu, takže záruka u nás žádná

vyhnout se obloukem

• Uvádí že zboží má na skladě. Ale ve skutečnosti někde ve skladě u externího dodavatele, takže doba doručení neznámá. Ceny na Heuréce neodpovídají cenám v Eshopu, tam jsou mnohem vyšší

Chtěl jsem nakoupit, ale toto mi stačilo...velmi neseriózní přístup, nemám k obchodu důvěru a divím se, že Heuréka něco takového zde trpí.

• Udávají jiné ceny na heurece, než mají na svém eshopu

Dají se za lepší cenu koupit i od jinud.

uvádí na heurece zboží bez DPH!!!!!