Výborný obchod

• spolehlivost a rychlé dodání
    • žádné jsem neshledala

jako rychlý a spolehlivý

• měli zboží, které jinde nebylo
    • nevím o žádných

Jsem velmi spokojená a doporučuji obchod i ostatním

• přehlednost, dobré ceny
    • objednávala jsem 14.12.ještě tentýž den mi přišel email, že objednávka byla vyexpedována...Dodnes mi zboží nepřišlo, takže dárek k vánocům budu dávat asi až po novém roce...Chápu shon před vánoci, ale konkurence je o hodně rychlejší. Ani po 14dnech své zboží nemám, kdoví jestli ještě vůbec přijde..

pokud vám nevadí dlouhá dodací lhůta, tak nakupte.

Reakce obchodu zabava.radostnakupovat.cz

Vážená paní Modrová.
    Zásilku jsme odeslali následující pracovní den, tedy 17.12.2012. V odkazu níže můžete sledovat její průběh. Bohužel nejsme schopni ovlivnit ne vždy 100% služby pošty, která někdy ani nezanechá zákazníkům oznámení o vyzvednutí zboží na příslušné poště v případě nezastižení.
    Děkujeme za pochopení s pozdravem tým Radostnakupovat.cz.

• Nabízí přehledný e-shop, zboží skladem s dodáním do druhé dne. Co víc si přát?
    • O žádných nevím

Skvělé ceny a dostupnost, dodavatel již na trhu působí několik let, takže bez obav nakupuje.

• nejlepší Obchod co jsem kdy viděl obědnal jsem to a přišlo mi to druhej den a přišli mi i peníze zpátky !!!! + sem tu věc dostal 99999x9

nejlepší Shop