Objednavka 7.8. Na dotazy zadna odpoved.Telefony nezvedaji. Zadna konunikace.

telefon odpojen, komunikace žádná

• neodepisují na emaily
    • nedoručili mi objednávku

• Zboží stále nemám.

Před 15ti dny jsem objednal zboží (objednávka byla obratem potvrzena prodejcem), ale nic nedorazilo, nemám žádné informace, nic se neděje. Očekával bych alespoň mail,, že zboží nemají, nebo proč ho ještě neposlali...

• Zboží nedodáno
    • Obchod nereaguje na e-mail, na uvedené číslo se nedá dovolat

Hrůza...

Opakovaně jsem objednala zboží (naštěstí na dobírku) a opakovaně mi nic nepřišlo.

• Objednala jsem si cestovní kufr u kterého mi bylo garantováno doručení 5-10 prac. dní. Ale ani po 10 dnech mi nebylo zboží doručeno.. 2x jsem psala do obchodu email a ani odpovědi jsem se nedočkala.

• Tímto e-mailem mi děkujete za nákup, bohužel vypadá to, že si ze mě děláte srandu, protože na dodávku zboží čekám už víc jak 10 dní od potvrzení své objednávky a ani na můj dotaz odeslaný po 9 dnech čekání mi nebyl sdělen prozatím důvod. Takže děkuji za optání.

• Příznivé ceny
    • Dlouha čekací doba

Psala jsem po 10 dnech mail, jak to vypada s objednávkou protoze mam mikiny jako darek a bohuzel bez odpovedi. Dodaci doba je uvedena 5-10 dni, dnes je to 14 den a nic ani info ani odpoved na mail...

• delší dodací lhůta než mají uvedeno
    • zboží mi nepřišlo
    • nemám žádné informace o objednávce
    • obchod nekomunikuje
    • nereagují na telefonáty ani na emaily
    • nespolehlivost

Vůbec nic dobrého na tomhle obchodu nevidím, zboži jsem si objednávala 26.3. s tim že mi do 5-10 pracovních dnů mělo přijít ... zboží pořád nikde a ani nevím co se s objednávkou děje obchod mi nedal nijak vědět ani mi neodepisují na emaily a telefon uvedený na stránkách nikdo nezvedá ať už volám ráno nebo odpoledne. Objednávku ruším ! Obchod ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI !!!

• Absolutně žádná komunikace
    • Zboží nedorazilo

13.2.2018 jsemsi objednala kabelku (naštěstí platba dobirkou!), kabelka měla být doručena v rozmezí 5-10 dnů. Dnes 5.4.2018 kabelku stale nemám. Objednávka je ve stavu 'zpracovává se'. 3x jsem psala email s otazkou, jak to s vypadá s doporučením, ani jednou mi nikdo neodpověděl. Dnešním dnem ruším objednávku a kabelku kupuji jinde.

• nedoručeno
    • nezvedají telefon
    • nereagují na mail

Zboží mi ještě nedodali a ani neodpovídají na dotaz ,telefoní kontakt bohužel není nikde uveden

nekomunikují

• občas mají v nabídce zajímavé položky
    • zmatek v třídění položek - rukavice mezi čepicemi apod.
    • u řady položek nejsou fotografie - kdo si asi koupí "zajíce v pytli"
    • popisy v angličtině (kdo chce české koruny, ať kouká nabízet zboží česky!)
    • dodací lhůta 5-10 pracovních dní je sci-fi

Objednávku jsem učinil 10. února - objednávka byla potvrzena. Dodací doba dle podmínek 5-10 pracovních dní uplynula (dnes 5. března) a já jsem "žábě" nestál ani za email typu "Omlováme se, ... blabla... zboží patrně dorazí...." a nebo pěkně natvrdo: "Hele, zákazníku, trhni si nohou!"

!!! Jen skutečný dobrodruh, či úplný blázen by takové společnosti poslal peníze předem !!!

• Vůbec żádná komunikace a ani žádné informace o zásilce. Zboží jsem si musela koupit jinde.

Zboží objednáno 9.2. Dodací lhůta uvedena 5 - 10 prac. dnů, 24.2. zboží stále nikde, žádná zpráva z obchodu. Přitom by stačil email s upozorněním o prodlení. Telefon nikdo nezvedá.

Nedodržení dodací lhůty

• Nevím, asi si ze mě někdo dělá legraci, jak mám něco hodnotit, když nemám co?? Zboží nemám a ani nikdo nepovažoval za slušnost mi dát vědět co a jak !!! Jsem otráven a znechucen tímto obchodem!!!!

Nedoporučuji tento obchod, už poněkolikáté jsem se spálil!

Zboží s dodací lhůtou 5 - 10 dnů objjednané 18. 12. dosud nedorazilo a na emailové dotazy týkající se stavu objednávky obchod nereaguje.