• Česká pošta

Nejdříve jsem dostal od Čp sms, že následující den dorazí zásilka. Zásilka nedorazila a večer došla další sms zpráva: adresát nezastižen, balík uložen na poště v místě bydliště, přetože jsem si nechal poslat balíček na jinou adresu.Při osobním vyzvednutí balíček nenašli.Balíček dorazil až následující den.
    Chtěl jsem jen upozornit,že česká pošta Vám trochu kazí hodnocení.Na balíčku byla správná dodací adresa,přesto balík skončil jinde.

• Cena na e-shopu neodpovídala skutečnosti, podhodnocená.
    • Nabídka zaslaná obchodem o cca 80% dražší.

• - rozšířený sortiment her
    • - efektivní a rychlá komunikace

• Web

Dobra komunikace s klienty. Profesionální obsluha.

• Ziadna komunikacia, neviem ci maju tovar na sklade alebo nemaju. Alebo skor ci vobec funguju alebo nie.

Ked niekto rata s tym, ze mu tovar dojde a potrebuje ho ako darcek, tak mozno zostane bez darceka v pripade tohoto obchodu.

• Objednala jsem si zboží a další den mi přišel email, že je k vyzvednutí na prodejně. Když jsem na prodejnu dorazila, zboží ještě nebylo nachystané, což by mi ani tak nevadilo, ale po 5 minutách hledání zjistil prodejce, že dané zboží vlastně ani nemá. Stačilo pouze napsat email, že je zboží dočasně nedostupné a ne, že je pro mě nachystané na prodejně, když ani nebylo. Měli byste zboží opravdu nachystat a pak až posílat zprávy, že je přichystané k vyzvednutí.

• Velký výběr
    • -

• osobní odběr v Ostravě

Super nic proti nemám

OK

• rychlost, spolehlivost a ochotu vyjít vstříc

doporučuji tento obchod vřele ostatním kupujícím

• Velký výběr stolních her
    • asi žádné, jen v předvánočním presu zapomněly odeslat můj balík

Jsem nadmíru spokojena s pracovníkem, který mou situaci včera řešil po telefonu a dnes mám balík už v ruce. Budeme na nej při hraní monopolů se synem vzpomínat. Bez něj by tam balíček ležel možná do Vánoc. Mnohokrát děkuji za ochotu a Všem Vám přeji Hezké a poklidné Vánoce

• Výborná komunikace-objednala jsem zboží, které momentálně nebylo skladem, z obchodu zatelefonovali a domluvili jsme se
    • Neznám

Je úžasné, když v tak náročném předvánočním období si prodávající udělá čas a zatelefonuje klientovi. Rychlá, jasná a bezproblémová dohoda, úžasné. Ještě jednou děkuji.

• nejlevnější cena, možnost osobního odběru
    • nevím o žádných

vřele doporučuji

• vysoký sortiment zboží

výběr produktů z domova , na rozmyšlenou více času spolu s hodnocením zboží a popisem

cena

• nulová komunikace

• kvalitní komunikaci
    • neshledal jsem :)

můžu jen doporučit

• Nabízí zboží, které jinde běžně dostupné není.
    • O žádné slabině prozatím nevím.

Vřele doporučuji.
    Výborná, rychlá a bezproblémová komunikace. Zboží bylo ihned nachystáno.