Rychlost.Zboží odpovídá obrázku i popisu.

Rychle dodání.

na kalhotách zůstal bezpečnostní cvok proti ukradení

• zboží dosud nedodáno.

Reakce obchodu Xtremeshop

Vážený zákazníku,

velice se omlouváme za vzniklé komplikace se zpožděním s vyřízením Vaší objednávky.

Zboží je momentálně z našeho centrálního skladu na cestě k nám a zítra by jsme ho měli obdržet a poslat obratem k Vám.

Děkujeme Vám za pochopení a velmi se omlouváme za vzniklé komplikace.

S pozdravy Branc Petr |  majitel

Fajn vyber, solidni ceny a rychle dodani

Rychlé dodání

Bunda velikosti L spíše odpovídá velikosti XL.

• OBJEDNÁNO 1.12. zboží skladem je. O týden později, že dodání se zpozdí. 14.12.byla obchodem objednávka stornována s tím, že zboží na skladě není. Zbytečných 14 dní čekání.

• Ceny
    • Výběr sortimentu
    • Vstřícné jednání
    • Ochota
    • Více hlídat a hlavně kontrolovat zboží, které se vrací ve 14 ti denní lhůtě,aby ho druhý zákazník nedostal ve stavu jako já ..

Když mi domu dorazilo zboží, tak jsem byl zděšený, následně jsem se spojil s eshopem po emailu a vše se vyřešilo. A musím uznat, že u tohoto e-shopu se opravdu nesetkáte s arogantním personálem či něčím podobným. Slíbil jsem, že recenzi psát nebudu, protože bych napsal to co bych třeba i nechtěl jaký jsem měl vztek, ale půdu ji, abych poděkoval za vstřícné jednání, rychle vyřízení a za snahu vše napravit tak, aby zákazník byl spokojen. Sice zboží mi dorazilo v katastrofálním stavu, ale vše se rychle napravilo, proto e-shop doporučuji

samé dobré zkušenosti

• zboží poslali na jiné výdejní místo. Při nepřevzetí mi vyhrožovali exekucí,aniž by se omluvili. Zaplatila jsem jim 150 Kč za dopravu a balné,ani nepoděkovali. Jednoznačně nejhorší komunikace ze všech e-shopů, ze kterých poslední 2 roky objednávám. Škoda, kabát na obrázku vypadá dobře.

Velmi rychle a kvalitně vyřízená objednávka.

• Rychle dodání

• Vrácení zboží na vlastní náklady

Dnes již beru jako samozřejmost vrácení zboží na náklady internetového obchodu, zvlášť u oblečení, kdy si ho nelze předem vyzkoušet.

Rychlé dodání, velmi příznivé ceny

Objednala jsem si kabát,ale byl mi příliš velký. Na eshopu jsem si zamluvila menší velikost. Kabát jsem zaslala zpět a obratem mi přišla menší velikost.
    Zboží bez vady, perfektně ušité.

• Spolehlivost
    • Kvalitní zboží