• Jeden parfém nebyl skladem i když stránky ukazovali ano

• Rychle,levne,kvalitní.

rychlé a bezpečné dodání zásilky

• Nevědí, co mají na skladě. Zboží slíbí, nechají zaplatit a pak nedodají.

Vážený zákazníku,

je nám velmi líto, že jsme nebyli schopni uspokojit Vaši poptávku. Bohužel došlo k pochybení ze strany dodavatele, který již nebyl schopen zboží dodat, ačkoli jej uváděl v nabídce. Za způsobené komplikace se Vám upřímně omlouváme a děkujeme za pochopení.

Xparfemy.cz

Den po odeslání objednávky napsali email: "Vážený zákazníku, Vámi vybrané zboží bylo objednáno od dodavatele, jakmile nám dodavatel objednávku potvrdí, budeme Vás informovat o termínu dodání. Děkujeme Vám a přejeme příjemný den. Xparfemy.cz" Poté jsem se tedy pokoušel několikrát dovolat na kontakty uvedené na webových stránkách, abych zjistil alespoň předběžný termín dodání ale po několika 10-minutových pokusech o spojení jsem to vzdal. Takže dnes 11 dní po odeslání objednávky nemám ani zboží ani nevím předběžný termín doručení, takže budu muset objednávku zřejmě zrušit, jestli se mnou bude někdo z obchodu komunikovat. Zákaznická linka je společná pro 7 e-shopů, takže se na ni nedovoláte.

Vážený zákazníku,

vybral jste si zboží, u kterého uvádíme, že je na objednání u dodavatele s dobou dodání na náš sklad do 10 pracovních dnů. Jakmile jsme zboží obdrželi, bylo Vám obratem odesláno.

Pěkný den, Xparfemy.cz

• Spokojenost

Čekala jsem na produkt čtyři pracovní dny, u konkurence čekám max dva dny.. Navíc mám za tenhle nákup u konkurence dopravu zdarma, a ten stejný produkt dokonce o něco levnější... Tak proč nepřejít jinam?

Vážený zákazníku,
    Vaše objednávka vytvořená v sobotu, byla následně v pondělí zpracována a ihned ve středu odeslána.

Pěkný den, Xparfemy.cz

Zboží bylo na e-shopu jako dostupné, reálně nebylo skladem. |Pokud obchod nezvládá aktualizovat stránky, je dle mého názoru zcela out.

Xparfemy.cz

blízko bydliště

• vyhovuje mi poloha i služby
  • řekla bych že obchod super .

• špatná komunikace ze strany obchodu

Zboží nedorazilo ani po 6 pracovních dnech po objednání (obj. 27.7. a 6.8. objednávka mnou zrušena) a ani se mi nikdo neozval (mailem nebo sms) s omluvou, že nebude dodržena na internet. stránkách uvedená lhůta pro dodání (2 - 4 dny).

• Nakupuji zde pravidelně. Jsem spokojený s výběrem, nabídkou a cenami.
    • O žádných nevím.

Dobrý obchod s dobrými ceami. Když se něco stane okamžitě komunikují a nestalo se nikdy nic negativního. Vřele oporučuji tento shop.

• Obchod mám po cestě z práce
  • Vyborna vune,profesionalni servis,Vasi prodejnu doporucuji jiz od r.2011,zkuste opet zaradit do nabidky GBH Yellow a od franc.firmy Gres vuni Cabotine v co nejvetsi litrazi! Drzim Vam pesti a tesim se na dalsi vune od Vas! J. Nemcova,pro prarele Tiffy.:-)

• Bezproblémový obchod s příznivými cenami.
    • Při osobním odběru zboží i za tisíce, jej dostanete tzv. do hrsti !

Kultivovanost prodeje při osobním odběru by dle mého názoru byla výrazně vyšší, kdyby bylo zboží předáno alespoň v papírovém pytlíku.
    Těch dejme tomu 10 haléřů by mohlo být zakalkulováno přímo ve faktuře.

• Je blizko MHD

Zbozi jsem dostala vcas,peclive zabalene.S obchodem i dodavkou jsem spokojena.Nakupuji zde pravidelne a vzdy jsem byla spokojena.

• Vždy rychlé vyřízení

• Slušný a rychlý internetový obchod