• Mizerná komunikace

• Obchodník po přijetí platby neodeslal klíč a neodepisuje na mail.

Doufám v brzké vyřízení.

• Asi to hlavní pro každého kupujícího - cena. Web není špatný, pouze se zdá méně propracovaný a ... holý.
    • Ten web bude asi problém a hlavně trochu rychlejší odezva od obchodu ... když jsem napsal, přišla odezva jednou rychle a podruhé zase s několikahodinovým rozdílem. Chápu, že zaměstnanců nemůžete mít na začátku hodně, ale chce to trochu svižnější komunikaci a ještě jednu věc ... Aktivní komunikaci na Facebooku, psát o novinkách v herním průmyslu a tím vlastně upozornit i na svůj obchod a možnost takový produkt zakoupit. Zkrátka vyzdvihnout stávající a budoucí produkty a tvářit se trošičku víc proherně.

Máte konkurence schopné ceny a jedny z nejnižších na trhu. Časem se to změní až budete mít více zákazníků a začnete zdražovat, ale do té doby by to takto mohlo být dobré. Takže ceny fajn a když zapracujete na komunikaci tak to bude naprosto OK a potom Vítejte v mém seznamu oblíbených obchodů.

• tento obchodník dělá mrtvého brouka. Pravděpodobně je to podvodník. Už 3 dny se snažím dostat svůj produkt. Stále neodpovídá. Ale s částkama na svém obchodě mění ted CD klíč má dražší než jsem koupila.

prosím poradte co mam dělat. Abych aspon dostala peníze nazpět.

Reakce obchodu Xkey

Omlouváme se Vám za potíže, eshop měnil majitele tak nastali komplikace.
    Napište nám prosím na email: [email protected] a pokusíme se vše vyřešit.
    Děkuji.