• Super cena

• měsíc čekám, teda víc jak měsíc a žádná komunikace

nic, nekupovat, je to na žalobu

Zboží nebylo doručeno. E-shop nekomunikuje. Jediný e-mail, který přišel, se týkal potvrzení objednávky. Pokud je e-shop v prodeji a objednávky nerealizuje, měli by o tom být zákazníci informováni jednak přímo na stránkách obchodu, jednak by měla být tato zpráva sdělena zákazníkovi namísto potvrzení objednávky.

chtěl bych Vám oznámit, že eshop je zrovna v prodeji, proto nejsou realizovaný žádné objednávky.
    Až bude eshop mít nového majitele a bude plně v provozu, budu vás informovat na stránkach x-outlet.cz

• Objednané zboží doteď nedorazilo,a to už čekám dva týdny, komunikace žádná,telefon je stále nedostupný,jediný mail který po objednání přišel byl s číslem jejich účetu kam mám poslat peníze,naštěstí jsem si zboží objednal na dobírku,obchod určitě nedoporučuji.

• V žádném případě nedoporučuji zde nakupovat, stále mi nebylo dodáno zboží, podotýkám dvě objednávky botů pro děti, na email nikdo nereaguje, telefon je stále vypnutý. Pokud mi zboží nebude dodáno nebo navráceny peníze zpět, podám trestní oznámení, vím,kde pán bydlí, tak si udělám malou projížďku s manželem autem a vyřešíme to asi osobně.

Nedoporučuji !!!! Nenakupujte !!!

• Dobré ceny a kvalitní zboží

S nákupem jsem spokojená,byl to první nákup a určitě ne poslední.Zboží dorazilo později,ale u objednávky bylo psané,že zboží není skladem a bude se čekat,takže vše bez problémů.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• krasny veci fajn obchodnik

super nakupte

• Objednal jsem si sportovní boty a přišly v jiném odstínu. Přesto jsem si je nechal. Po několikerém nošení jsem zjistil, že jsou špatně ušité a nesedí. Když jsem je chtěl reklamovat, napsali mi mail, že po půl roce mi prý reklamace nebude uznána (kde to jsme, když zboží má záruční dobu 2 roky !)
    • Telefon tam nikdo nezvedá.
    • Obchod nedoporučuji ! VV.

• -super ceny
    • - dodržení dodací lhůty, kterou mají v popisu
    • - zboží odpovídá obrázku
    • - o ničem nevím

celkově mohu jen doporučit

• nejdřív potvrdí objednávku,pak ji zruší,ale vybrané zboží vesele inzerují dál,nedoporučuji

náš zákazník,náš pán-vůbec nedoporučuji,takové obchody nemají v republice co dělat

• Boty měli na skladě, takže doručení 5. den od objednání.

Super ceny, doporučuji!

• Jsem velmi spokojená, jelikož mi došlo zboží, které jsem si objednala, v pořádku a podle dohody
    • Dodací doba 7-15 dní, což je celkem dlouhá doba, ale jelikož putuje zboží ze zahraničí, dá se to pochopit.

Celkově jsem spokojena, komunikace výborná.

• Zatím jsem spokojena, zaplatila jsem, došel mi email, dokonce mne i informovali, že dodací lhůta je 7-15 dní, zaplatila jsem 9.12, takže zatím spokojenost, čekám na zboží

Mají bezkonkurenční slevy a celkově se mi stránka líbí.

• -

2.12. objednáno zboží, 4.12. zaplaceno od té doby žádná odezva, emaily nedoručitelné, telefon neexistuje :(

• :D
    • !

:D

• objednano a pak prisel email ze zbozi nemaji

uz od nich neobjednam

Reakce obchodu www.x-outlet.cz

přečtěte si prosím obchodní podmínky http://www.x-outlet.cz/stranka/pravidla-nakupu-16/ toto je vysvětleno hned v úvodu, s podmínkami jste souhlasil!!!