• Rychlost a přehlednost !

• někdy cena
    • ověřování zákazníka na takové úrovni jako by jste si kupovaly auto, minimálně porsche
    • spatná komunikace
    • neochotnost

zdlouhave objednavaní, za objednanou hru v hodnote 299,- můsite zasllat minimalne 10 fotek dalsich 5 kopii apod s tímto obchodem si radeji nic nezacinejte! nehorazna neovhota k zakazníkovi

Reakce obchodu X-Obchod.cz

omlouváme se,nicméně objednávky typu pan Hshsgf Vggh,neplatný telefon,adresa atd. skutečně ověřujeme.Doklad nám stačí pouze jeden.

Velmi ochotny prodejce ,i když byla sobota mimo pracovní dobu velice ochotně poradil s instalací.

• Klic dorazil do 20 minut,na strankach sice uvadeji 15,ale v tom nevidim problem
    • Ochotna podpora,pri pomoci s instalaci
    • Zadne

Nevim na co si lide stezuji,super ceny,ochota pomoci,bezproblenovy nakup,z toho co jsem tu vycetl,spis lide asi neumeji,nebo nectou.

• - komunikace
    • - dovolat se nemozne

Nulove reakce, neaktualnost webu.... na dnesni dobu max zastarale

Reakce obchodu X-Obchod.cz

tak nám prosím zašlete email,s tím co potřebujete,pokud máte problém se nám dovolat.

• nejsou schopni udržovat aktuálnost nabídky na webu, do teď je na stránkách zboží vystaveno, že je do 24 hodin k odeslání, ale zboží prý už nemají

každého věc, tohle je můj názor a nikomu nic necpu. ať si každej dělá jak uzná za vhodný

Reakce obchodu X-Obchod.cz

naopak se sklad aktualizuje okamžitě,proto je i u běžných bankovních převodů poznámka,že než platba dojde,může se již zboží vyprodat,pokud někdo platí online.

Nicméně děkujeme za poznámku,sice bez tlačítka koupit produkt neobjednáte,ale je to špatně zobrazeno,opravíme to.

• -
    • -

ok

• -do 24 hodin kod přišel
    • -hodní lidé
    • -nic nebylo

obchod doporučuji

• Rychlost dodání,dodavatel komunikuje napsal jsem zprávu a ihned sem dostal odpověd.

Super určitě doporučuji.

• Výborné ceny okamžitá možnost hrát ihned po poslání klíče. CD nebo DVD nosič již v dnešní době nepoužívám při rychlém spojení internetu.
    • O žádných nevím

Nakupuji u profesionálů a značek, které mají dobré jméno a pověst.

• Dodací lhuta.Zlepšit komunikací s kupujícim.

Zboží dorazilo v přádku ,jen doba dodání byla o 3 dny delší než je psáno.Navod na instalaci a přihlašení fajn popsán vše funkčí jak má být.

• Dobře zpracované webové stránky

Doporučuji, vše přehledné a také dobré ceny.

• vše ok

vše pohodě , klíč dorazil do několika minut. Většina co si tu stěžují akorát nečtou obchodní podmínky což provozovatel obchodu neovlivní. Za mě doporučuji...

• Nízká cena
    • Nechápu jak mohou poslat použitej klíč
    • psali do 24 h a bylo to za 3 dny...po mé dovolené :) kruté, že?

Tváří se jako profishop, ale je to amatérské. Na Heurece se dočtete od mnoha lidí co jsou nespokojený a řeší s nima problémy. Ty co jsou spokojení asi narazili na provozního shopu když se zrovna nudil a mohl se jim věnovat.

Dobrý den pane Šimůnek,

použitý klíč,či neplatný klíč duplicitní naskladnění,špatně přepsaný kód,to se stává když selže lidský faktor.

Jinak k Vaší recenzi klíč Vám dorazil do 24 hodin,na reklamaci Vám bylo zareagováno do 1 hodiny (dokonce o víkendu neděle) a nový klíč jste obdržel ihned v pondělí ráno (tedy celé vyřízení reklamace i s odesláním nového klíče bylo do 18 hodin vyřízeno) kdyby byl volný klíč na skladě,mohlo to být rychleji v tom pravdu máte. Ke komunikaci nevím co dodat,z naší strany bylo vše pohotové.

Jako "profishop" se rozhodně netváříme,ani nechceme jsme malý obchod,který ale na trhu funguje již řadu let a "profi" ani být nechceme nakonec ani Vy by jste pak neuvítal čekat na reklamaci zakonných 30 dní,že?

Děkujeme za recenzi a pro Váš klid,už 2 měsíce chystáme nový eshop který bude fungovat úplně jiným systémem a všechny nedostatky za posledních pár let co jsme poznali budou ty tam.

• Když jsem napsal, že do mých osobních informací jim nic není, tak okamžitě odpověděli a dokonce zavolali na telefon.
    • Chtějí ověření identity u PayPalu (asi se jim jedna z nevětších bank zdá nedostatečně bezpečná)
    • Trvalo dva dny, než odpověděli na můj email, že mi zboží nepřišlo.
    • Jakmile jsem jim napsal velmi jasný email, že ofocovat svůj obč. průkaz nebudu, tak zavolali na uvedené telefonní číslo a snažili se vysvětlit, že PayPal není bezpečný atp.
    • Trvá jim už více, než týden vrátit peníze, které si vzali (peníze stále nepřišly zpět).
    • Chatové okénko je permanentně offline, takže se s nimi člověk opravdu nedokáže domluvit.

Nikomu nedoporučuji na tomto obchodě cokoliv kupovat. Stalo se mi to,že ať už jsem psal jak jsem chtěl, že mi nepřišlo zboží, tak odpovědi přišly za několik dní. Odpověď byla, že protože jsem platil přes PayPal, tak musím poslat okopírovaný občanský průkaz a protože jsem platil přes účet mého otce (samozřejmě s jeho souhlasem), tak jsem nevěděl, jestli máme poslat okopírované obč. průkazy nás obou, nebo jak. Tak jsem objednávku stornoval a do teď nepřišly peníze zpět. Nikomu tento obchod nedoporučuji. Mimochodem to byl už druhý nákup, který jsem na tomto obchodě učinil a i ten první jsem stornoval (ten první byl před dvěma lety). Poté jsem koupil zboží na *konkurenční obchod* a přišlo do deseti minut i s vytvořením účtu.

Reakce obchodu X-Obchod.cz

je vidět že i po našem telefonátu jste nepochopil podstatu ověření,Paypal bezpečný pochopitelně je,ale zacházení samotných uživatelů s hesly už ne,až se Vám někdy stane že se Vám do něj dostane útočník a bude si z něj vesele nakupovat,pak teprve uvítáte dodatečné ověření.

Automat Vás kontaktoval ihned,že jste na výzvu reagoval až po několika dnech,za to my nemůžeme.

Peníze máte dávno vráceny,refundace na Paypalu proběhla hned v pondělí,po tom co jste o víkendu objednávku stornoval.

• Levná cena
    • Elektronický klíč (nepotřebuju krabici)
    • Doba doručení

Hodnotim 50% jelikož se psalo do 24 hodin a po 22 hodinách mi přišel klíč kterej už byl použitý. Po oznámení mi vše bylo do dalších 24 hodin vyreklamováno. Jelikož je tu nejspíš vše automaticky systémem generováno tak by to nemělo trvat tak dlouho.

kupoval jsem online klíč , u jiných obchodů dorazí do pár minut , tady jsem musel čekat přes 24hodin a byl mi odeslán až po opakovaném upozornění , že jsem jej zatím nedostal

Reakce obchodu X-Obchod.cz

u produktů je doba doručení jasně uvedena a klíč byl v pořádku doručen do 24 hodin.

• klíč nedorazil
    • nekomunikují
    • prostě strašný

Na to, že si člověk kupuju online klíč, který se má odeslat okamžitě hned po odeslání platby, tak je to velice neseriózní a nespolehlivý objchod. Příště určitě nakoupím jinde.

• po zaplacení a uběhnutí 48 hodin Mi nic nepřišlo. Kontaktoval jsem tedy obchod kde mi sdělili, že mi klíč byl odeslán. Koukal jsem všude do spamu, koše atd. nic tam nebylo.
    • Nedoporučuji tento obchod po mé špatné zkušenosti.
    • Děkuji

nedoporučuji

Reakce obchodu X-Obchod.cz

děkujeme za vaši rychlou recenzi i když s Vámi aktuálně problém řešíme,možná místo psaní aktuální recenze,jste raději mohl odpovědět naší podpoře,poté co Vám odeslala přesné časy kdy Vám byla zaslána faktura i klíče.A k tomu co tady píšete ještě stanovisko naší podpory:
    Klíče automat odeslal na adresu co jste zadal tedy m****[email protected] kde je jasně vidět že jste spletl emailovou adresu.

• Jednalo se e-licenci, odkaz na stažení s kódem mi přišel ihned po zaplacení peněz, takže dobrý