• - Příjemná a rychlá komunikace.
    • - Příznivé ceny.
    • - Námi vybraná barva batůžku dostupná jen v tomto obchodě.
    • - Velmi rychlé dodání zboží.
    • - Spolu s batůžkem nám byl doručen i milý sladký dáreček. ;-)

Rozhodně doporučuji. Zboží bylo objednané 5.12. a doručeno už 7.12. v naprostém pořádku a za příznivou cenu. Navíc jsme obdrželi milý sladký dáreček.;-)Jeden z nejlepších a nejrychlejších obchodů na internetu, které jsem kdy uskutečnila.

vše super

• výber tovaru aj vo vačších veľkostiacc
    • žiadne

• nevim

super servis

• rychle dodani

bez chyb

• perfektní komunikace a poradenství

naprosto bezproblémový nákup, prodávající je schopna a velmi ochotna doplnit požadované informace např. přeměřit velikost zboží. Vše rychlé.
    Doporučuji 100%

• rychlost dodávky, slušné ceny, velké množství nabízeného zboží
    • o žádné nevím

mohu jedině doporučit, spolehlivý

• nejširší nabídka mého oblíbeného sportovního zboží
    • nevím

výborná komunikace s obchodníkem