• Siroky a kvalitni vyber vin

Doporucuji vrele

• zajímavé ceny

pohodový nákup

• výběr a ceny

• Rychlost a kvalita

Vřele doporučuji.

• byl to příjemný a dobrý nákup
    • nevím - snad rychlost dodání

Včasnost dodání, zásilka došla v naprostém pořádku

• Dobré ceny, široký sortiment
    • O nákupu rozhodla značka kterou jsem snad již 5 let neviděl a nám tehdy velice chutnala.
    • V tento okamžik už mám doma druhou zásilku která je 3x větší než první na zkoušku. Je to 7 značek, samá Francie a jedno lepší než druhé. Takže dle nás obchod slabinu nemá žádnou.

Dobré ceny, rychlé dodání a přes počáteční obavu na kvalitu dodaného vína velice příjemné překvapení - samá dobrota.
    V první dodávce jen červené Francie - známkuji za jedna
    V druhé dodávce po necelém týdnu červené a už i bílé opět jen Francie - známkuji za jedna s hvězdičkou.
    Třetí dodávka bude hlavně bílé, opět samá Francie, objednám zítra a už teď vím že budu známkovat za jedna a hvězdičky navíc.
    Obchod mohu jen doporučovat a to i provádím.

Byl to nákup skrze slevovy portal, takže jsem se řídil instrukcemi, jak zboží objednat a vše proběhlo úplně v pohodě, komunikace super a rychlost vyřízení / dodání zboží byla velice rychlá (2 dny).
    Jediné, co mě mrzelo bylo to, že jsem nemohl zkombinovat více vín v balíku. Objednávka tedy byla na 6 stejných vín. Ale jak píšu, bylo to skrze slevový portál a nepátral jsem, zda bych při obyčejné objednávce mohl zkombinovat více druhů vína.

• pohodli nakupu z domova .veky prehled nabizeneho zbozi.dovoz az do domu
    • ja nevidim zadnou

doporucuji vsem zajemcumg

Obchod velmi dobrý, komunikace v pořádku, doprava od ppl nespolehlivá-> pro zboží jsem si musela osobně dojet do skladu ppl z důvodu-> i když jsme byli doma, řidič nezazvonil a pouze dal do schránky papír, že si zboží můžeme vyzvednout nebo si zavolat o znovu přivezení

Víno které bylo avizováno jako vysoce kvalitní, je nechutný, kyselý, zoxidovaný patok na úrovni krabicového vína za 30 Kč.
    Už si od vás nikdy nic nekoupím.
    Pavel Švadlenka

• dobrá sleva, doufám, že i víno bude dobré
    • trochu špatná komunikace s dopravcem. Ohlásil se mezi 12 -15 h., přijel v 5 hodin. Ale zase doprava zdarma, což je výborné

Doporučuji - kvůli dopravě spíš lidem, kteří jsou přes den doma, což je můj případ.

• doprava zdarma, rychlé vyřízení objednávky

mohu doporučit

• přesně popsané-např.suché atd.
    • na recenzi

obchod doporučuji

• Přehlednost, rychlost
    • Doprava

Obchod jednal velmi rychle, i přesto, že došlo k záměně zboží a reklamaci, tak výměna proběhla do dvou dnů. Vstřícné rychlé jednání. Velmi doporučuji. Problém byl s doručovací službou, vůbec se neozvali na dohodu termínu doručení, volal až řidič, že je do 5 minut u nás, bohužel v termínu, který nám vůbec nevyhovoval.

• Doručení na určené místo, neplatilo se poštovné, velký výběr, dobrá cena.
    • Nevím.

Že to nemá chybu :)

Vyborna komunikace a rychle dodani.

• Neuvěřitelně rychlá dodávka

Super

Dobrá a rychlá komunikace, zaplatil jsem, dovezli to, prostě spokojenost .-)

• skvělé akce, díky nimž člověk ochutná i to, co dosud nezná, vynikající balení, skvělá doprava
    • zatím o žádných nevím.

|Pokud chcete skvělé víno dostat až pod nos, kupujte ve Wineshopu!

• dovezou vám zboží
    • nemůžete zaplatit v hotovosti a odvézt si zboží

asi dobrý