• Výborná komunikace, výběr, rychlost

Nakupujte, budete vždy informováni

Doporučuji všem!

• Rychlost doručení
    • Cena za dopravu

• Dopravna spolecnost ktora pre nich dorucuje zasielky....trvalo to 2dni kym som sa dostal k baliku a komunikacia ridice nula bodov!!Bohuzial nemaju na vyber v moznostiach inu dorucovaciu spolocnost co jest chyba!!

super

obchod proběhl bez závad

Zboží stojí za HOVNO ,
    Pouzdro na tablet 7
    absolutně nepasuje a nemá žádné držáčky
    na zacvaknutí , vyhozené peníze .

• Koupi tohoto vyrobku v radu stokorun jsem usetril tisice.
    • stranky obchodu

• nevím

• + rychlá komunikace
    • + dobré ceny
    • + rychlé dodání
    • - jediný zápor co mě vadil byl ten,že balíček dorazil jen v bublinkové obálce. čekala jsem že bude mít nějaký originální obal či krabici ne jen v bublinkové obálce.

V tomto obchodě jsem nakoupil zboží za téměř poloviční cenu, než kterou jsem našel jinde. Bylo to i tím, že jsem časovou náhodou mohl využít slevové akce. Nicméně i bez ní se zde ceny pohybují na velmi přijatelné úrovni.
    Zboží dorazilo za velmi krátkou dobu a v pořádku funguje. Zatím není důvod k reklamaci.
    Ostatním tento obchod doporučuji.

• Rozhoduje vždy cena

• levnější zboží,prověřená platba předem na účet i rychlé vrácení peněz při zrušení objednávky,výborná komunikace s obchodem
    • na stránkách je zboží skladem a ještě po zrušení objednávky z důvodu nenaskladněnosti bylo propagované skladem

dobrý obchod,jen zřejmě nestíhají upravovat stránky....což je velká škoda

Dobrá cena, sortiment a zboží dorazilo O.K.

• Komunikace. Zatím - protože do dnešního dne není můj obchodní případ vyřešen.

Když jsem v den dodání zjistil, že je zboží vadné, tak jsem hned volal na kontaktní telefon uvedený na webových stránkách tohoto obchodu. Telefon však nikdo nebral. Rozhodl jsem se proto využít druhé možnosti kontaktu a napsal jsem mail, ve kterém jsem popsal stav věci (24.9.2014). Do dnešního dne (3.10.2014) mi nikdo na mail neodpověděl. Vadné zboží jsem následující den odeslal zpět na adresu e-shopu s tím, že odstupuji od kupní smlouvy a požaduji vrácení peněz. Do dnešního dne mi nepřišlo nic. Nutno však uvést, že zákonná lhůta 10-ti dnů uběhla právě dnes, takže peníze mohou ještě přijít na počátku příštího týdne. V takovém případě by bylo možné označit jednání tohoto e-shopu za řádné.

Reakce obchodu WigiShop.cz

telefon je dostupný v pracovní době, za včas nezodpovězený mail se omlouváme.
    Zboží jsme přijali zpět 29.9.2014, peníze Vám byly vráceny ve 14-ti denní lhůtě dne 9.10.2014.

Tým WigiShop.cz

Bohužel jsem narazila na nekvalitní výrobek. Zboží jsem vrátila a eshop mi vpořádku vrátil peníze. Pan Česal byl příjemný a vstřícný, nabízel i jiné řešení.

Přišlo mi zboží jen z poloviny objednané a navíc poškozené.

• zboží dodali hned druhý den
    • Ale nekompletní, rozbité a nepoužitelné!!!!!! Návod i roztrhaný obal v čínštině.

Raději si objednejte podobné zboží jinde. NEDOPORUČUJI!!!!!!

Reakce obchodu WigiShop.cz

omlouváme se Vám, již jsme Vás kontaktovali e-mailem s návrhem řešení.

• Přehlednost
    • Žádné jsem neshledala

Doporučuji bez připomínek

Reakce obchodu WigiShop.cz

děkujeme za Vaši recenzi a těšíme se na Vaši další návštěvu.