Zboží dorazilo poškozené a se zpožděním, obchod nekomunikuje

Reakce obchodu Wgrills

Dobrý den, objednávku u nás eshopu wgrills.cz jsme po dohodě s Vámi zrušili z důvodu vyprodaného zboží, Vaše záporná reakce patří nejspíš eshopu kde jste zboží nakonec sehnal.

• Rychlost a bez problémové vyřízení a doručení objednávky.

• Velmi příjemná atmosféra, ochotný personál a rádi poradili a nabídli doplňky.. Produktu Weber jsou kvalitní a určitě stojí za ty peníze..

• Perfektní komunikace
    • Lávová deska byla perfektně zabalena pro přepravu.

Spolehlivé a, ani ne rychlé, ale bleskové dodání asi obden po objednání a uhrazení.

Vše v pořádku.

čekám už tři týdny a NIC, jen oznámení,že objednávka byla přijata.

Dobrý den Pane Košťal,

prosím Vás, když si objednáte zboží na výdejní místo, je nutné si jej i vyzvednout! Váš náhradní díl se nám cca po 10 dnech vrátil, jelikož jste si jej nevyzvedl!

Obchod skvěle reagoval na můj požadavek s dodáním do 2 dnů. Příklad pro ostatní e-shopy

• Nevím,proč je zákazníkovi zasílán formulář na hodnocení zboží a obchodu,když mu nebylo nic dodáno.Jaká kladná by měla být jeho reakce? Teprve na moji reakci v dotazníku jsem byl kontaktován pracovnicí obchodu s níže uvedeným rozhodnutím,které mi bylo druhý den zasláno email.

Ochotný personál, ktorý Vám poradí.

Super jednání i služby.

Zboží nepřišlo :-(

Dobrý den Pane Juhás,

mrzí nás Vaše recenze, nic méně je třeba si pořádně přečíst dostupnost, když je u produktu napsáno "na dotaz" neznamená že daný náhradní díl je skladem.

Vzdy jsem byl spokojen, ale chtit hodnoceni nakupu jeste predtim nez zbozi dorazilo povazuji za .........

Dobrý den Pane Studený,

je nám líto že máte špatnou zkušenost s naším e-shopem, ale když si budete někde něco objednávat pořádně čtěte co je skladem a kdy je možná expedice.

rychlá a dobrá odborná podpora i řešení dodávky

• Nízká cena
    • Doprava zdarma
    • Vyjednaná cena přes chat
    • Přehlednost eshopu

Skvělý rychlý nakup kvalitního produktu :)

Dostal som od obchodu email s potvrdenim objednavky ... od tej doby sa mi nik neozval, jednoducho ani obraz ani zvuk, tovar mal byt na sklade ... ale ako zakaznik som zrejme ignorovany.

• Termin dodani

Doporucuji