• perfektní komunikace s obchodem

Velmi dobrá komunikace s obchodem, doporučuji.

• - komunikace absolutne vynikající
    • - ochota
    • - ceny
    • - prehlednost obchodu
    • - doba dodani se prodlouzila, ale diky upozorneni e-hopem mi to nevadilo :-)

Jsem nadšená, sice mi povlečení dorazilo asi o týden později, ale bylo to natvrdlostí dodavatele. A vzhledem k tomu, že mi obchod dal vědět, tak to neřesím. Komunikace s tímto obchůdkem opravdu vynikající!
    Nyní ho mám v oblíbených a určitě se k němu budu vracet, děkuji za velkou ochotu
    Rozhodně DOPORUČUJI!

Vše je v pohodě a tak jak má být v obchodě. A pokec i na fb. :-) Super.

• Výborná komunikace
    • Dobré ceny
    • Nikdy jsem neměla žádný problém

Už jsem tu nakupovala víckrát. Paní se mi snažila se vším vyjít vstříct ( třeba doobjednání zboží do objednávky). Když bylo zboží skladem, přišlo rychle. Faktura chodí v emailu, což mi víc vyhovuje než papírovou formou :)

• byla jsem velmi spokojená s tímto obchodem
    • velký výběr zboží za rozumné ceny
    • zboží krásné a funkční
    • můžete si sledovat stav vaší objednávky
    • výborná cena za dopravu
    • velice rychlé dodání
    • chybý mi doklad pro případnou reklamaci zboží, ale snad nebude potřeba

Nakupovala jsem v tomhle obchodě protože měli zboží, které jsem chtěla za nejnižší cenu na trhu.
    Objednané zboží mi přišlo ve velmi krátkém intervalu mezi platbou a dodáním. Neměli však u jednoho druhu zboží barvu, kterou jsem si objednala tak mi paní volala abych si vybrala jinou. Byla jsem velice ráda, že jsem byla kontaktovaná a neposlali mi něco co bych nechtěla.
    Určitě všem tenhle obchod doporučuji.

Reakce obchodu Webrouček

doklady zasíláme emailem,je možné ,že neproběhl přenos,občas se nám tak stane při slabším signálu připojení,ke všem objednávkám doklad máme,napište nám a samozřejmě ho rádi zašleme.
    Při reklamaci na fakturách netrváme,zákon to tak ani neumožňuje,stačí nám jen objednávka,doklad se dohledá včetně data odeslání.Při reklamaci se na nás klidně obraťte i bez dokladu.webrouček.cz

• -velký výběr
    • -dobré ceny
    • -vstřícné,příjemné jednání
    • -rychlé dodání

Po několikátém nákupu jsme opět spokojeni.Sice v naší objednávce jedna věc nebyla k dostání,ale dočkali jsme se milé kompenzace vpodobě slevy na náhrtadní zboží,byli jsme informování ihned,ne až po obdržení balíku.
    Brzy e-shop navštívíme zase.

• Dobrá komunikace
    • Bezproblémový obchod
    • Velký výběr za rozumné ceny

Byla jsem s nákupem velmi spokojená, zboží bylo rychle dodané.V tomto obchodě je opravdu velký výběr všeho, co potřebujete pro vaše dítě a za rozumné ceny