Všechny silně varuji před jakýmkoliv obchodním vztahem s Webgolf. Od začátku prosince 2022 mám zaplacené míče s potiskem, nic nedodali, nekomunikují, peníze nevrací, web stránky zavirované. Jednatelka Jana Pařízková zřejmě tento tunel již delší dobu plánovala nebo je bílý kůň, jelikož figuruje nebo figurovala jako jednatelka v dalších 3 firmách.
    Už jsem svoji objednávku oželel. Kdykoliv v budoucnu uvidím jméno této mladé ženy v nějakém obchodním styku, budu se mít velmi na pozoru.

Zboží jsem objednala a zaplatila.I přes opakovanou komunikaci jsem zboží ani peníze neobdržela a obchod nekomunikuje,snad zrušen z důvodů insolvence.Pár dní po tom, co obdržel i mou platbu.

• PODVOD
    • komunikace
    • nevrácení peněz

V prosinci jsme si objednali vozík, který měl být skladem a ihned expedován. Dva měsíce nám neustále slibovali, že dodají zboží. Nakonec jsme se rozhodli o odstoupení od kupní smlouvy, protože nám bylo jasné, že to jsou jenom lži. 15 dní po odstoupení stále nemáme vrácené peníze. Nedá se jim dovolat, ani neodpovídají na e-maily. Podvodné jednání, které budeme řešit soudní cestou.

Obchod zkrachoval... Peníze nenávratně pryč.

• Totální ingnorace a nekomunikace obchodu.

Otřesné jednání se zákazníkem, zboží jsem objednala a zaplatila v prosinci a doteď nemám ani peníze ani zboží a ze strany prodávajícího nebyla jediná snaha o komunikaci, po každém mém telefonátu jsem byla ujištěna, že zboží určitě dorazí, ale nedorazilo do dnes a opět žádná komunikace a sitiace se opakuje stále dokola.

Zboží nedodáno, objednávka zaplacená před 25 dny, zatím jsem neobdržela ani omluvu za nedodání zboží a nyní mám ohodnotit kvalitu míčků???

• Dodáno rychle
    • Nízká cena
    • Velký výběr

Nakupuji pravidelně a ok.

Už jsem v únoru udělal druhou objednávku na stejné boty (první byla v listopadu) a zatím nepřišla ani jedna. A přitom jsou ty boty pořád v nabídce, dokonce i ve stejné velikosti. Kupuji v pohodě u firmy mnoho let, ale tohle je už druhý podobný případ, že objednané zboží ani po měsících nebylo. Dvakrát mi slibovali po telefonickém dotazu, že mi zpětně zavolají, ale nestalo se. Hlavně, že mi chodí dotazník spokojenosti s poděkováním za nákup.

• Rychlé

Vše ok, spokojenost

Nedoporučuji.Špatná skušenost.Už nikdy více u tohoto e-shopu nakupovat nebudu.

• Nespolehlivost

U několika objednávek špatná zkušenost. U první neměli dětský set (vánoční dárek, na webu skladem), až na základě urgence po delší době byla slíbena jiná varianta, do Vánoc se nestihlo. U dalších objednávek pozdní doručení, vždy telefonicky ověřený stav, po telefonu sděleno- bylo odesláno a expedice proběhla až na základě urgencí. Ani po předchozí telefonické dohodě na termínu odeslání to nefunguje, opět odesláno pozdě až po mojí urgenci. Pokud potřebujete něco doručit včas, rozhodně nedoporučuji tento obchod.

• Obchod nekomunikuje

Dobrý den, pane Šareši,

velice se omlouváme za zdržení, kolegové Vás do emailu informovali o termínu vyřízení Vaší objednávky.

• Rychlé doručení zboží

Hezký den, WebGolf.cz.

• rychlé doručení druhý den
    • ceny

Hezký den, WebGolf.cz.

• po týdnu mi stále zboží nedorazilo

Dobrý den, pane Řezáči,

bohužel byly některé položky na objednávku, jelikož jste nechtěl vyčkat byla objednávka dle Vašeho emailu stornována.

Děkujeme a budeme rádi když budeme moci vyřídit Vaší další objednávku.

Hezký den, WebGolf.cz

• Velký sortiment
    • Přehledný web
    • Rychlé vyřízení
    • Supr ceny

Hezký den, WebGolf.cz.

dne 22.1. objednáno zboží u kterého bylo uvedeno, že je skladem. Ten den zaplaceno převodem. Do dnešního dne nedoručeno. Komunikace s obchodem neuspokojivá. Pokud nebude do 30 dnů od zaplacení zboží doručeno, nebo připsány peníze zpět na účet, obracím se se stížností na ČOI a Finanční úřad.

Dobrý den, pane Staňkovská,

omlouváme se za zdržení s expedicí objednávky. Kolegové Vás na email informovali o termínu expedování. Ještě jednou se tak omlouváme za toto zdržení.

Děkujeme a přejeme hezký den, WebGolf.cz.

• zadna informace o objednavce

Dobrý den, pane Hung Le,

omlouváme se za tuto nepříjemnost, objednaná položka je v eshop s termínem dodání 14 dní, jakmile bude naskladněno budeme expedovat. Kolegové Vám zasílají více informací do emailu.

• rychlé doručení
    • velký výběr

Spokojenost, doručeno druhý den.

Reakce obchodu WebGolf.cz

Děkujeme za milou recenzi, hezký den WebGolf.cz.

• nesplnění termínu dodávky zásilky, nebo úplné storno zakázky z důvodů neschopnosti informovat o průběhu zásilky a její sledovanost