• rychlost dodání
    • obchod mám blízko

obchod doporučuji

Obchod splnil očekávání. Objednaný produkt byl připravený a komunikace s obchodem byla bezproblémová.

• v sortimentu i výrobky které nejsou dostupné ve velkých prodejnách

doporučuji: dobrá komunikace (potvrzení objednávky, info o tom kdy je zboží k vyzvednutí)

• .
    • Drahá doprava!

Obchod proběhl v pořádku,DOPORUČUJI. Ale doprava je předražená, i přes to že jsem platil kartou

• Nízká cena
    • Poplatek za vyzvednutí na pobočce
    • Poněkud delší doba dodání zboží, přestože je na skladě
    • Dlouha dodaci lhuta

• Možnost platby na fakturu rychlost a spolehlivost

Určiťe doporučuji

• Zatím nepodal zboží a při nabízení zboží lže.

Nepoužívat

• Nelze platit kartou

• parkování u obchodu

• Trochu z ruky

V pohodě

• Obchod je relativne dobre dostupny.
    • Obchod byva nepravidelne zavreny a dohodnout si vyzvednuti zbozi byl problem, majitel je pomerne nepruzny.

• Rychlost, cena, dostupnost z bydliště

Super

• Mohu si vyzvednout zboží a nečekat doma na dodavatele,poměrně rychlá dodací lhůta.
    • Možnost vyzvednutí jen ráno, nebo později odpoledne. Nemožnost placení kartou.

Čas na vyzvednutí jsem si přizpůsobila, blízko se dobře parkuje, a byla jsem velice spokojená. A jelikož jsem počítala i s tím, že nebudu moci platit kartou a měla jsem u sebe hotové peníze, tak mě to nezaskočilo.
    Jinak jsem byla velice spokojená, pracovník obchodu je velice příjemný a vstřícný.

• neuvedení,zda je zboží skladem či nikoli

• Na telefonním čísle se mnou hovořil informovaný a znalý člověk (tím mám na mysli pozitivní opak všech negativních manýrů call center).
    • O mém zboží (tester baterií annsman energy check lcd) je minimum informací.

Ochotný člověk na telefonu dokonce v sobotu odpoledne zodpověděl všechny moje otázky a tak kompenzoval nedostatek informací na webových stránkách. Tento přístup preferuji a proto se sem příště znovu obrátím.

• Přehledné, jednoduché objednání

• Žádné.
    • Neaktualizovaná nabídka zboží.

• - Měli zboží, které jsem jinde nesehnal.
    • - Rychlost doručení

• Produkt je kvalitní.
    • Poštovní cena je předražená. Normálně stojí aspoň 50kc miň, a na víc nutí nám extra, na dobírku.

Kvalitní produkt, ale trvá to dlouho zatím dostanete produkt a komunikace není dobrá. Já jsem psal a volal abych věděl jestli to vůbec poslali a žádnou odpověď. Jen až po 9 dnů dostal jsem informací.