Skvělý!!!!

Perfektní, seriózní a spolehlivý obchod, rychlé vyřízení objednávky, dobré ceny a vynikající komunikace se zákazníkem. Bleskově ihned (po upozornění) doposlali i zapomenutou malou položku z objednávky. Super jednání! Obchod doporučuji.

Zboží bylo zabaleno s minimálním podílem plastů a izolepy a přesto tak, aby bylo doručeno v pořádku.

• Rychlé dodání, výborná komunikace

• Slušné arychle jednání.
  • Super pristup,rychle dodani,profesionalove.

• Rychle dodani
    • Klima prisla poskozena jako by ji nekdo pouzival a obchod mi ji prodal jako novou bez upozorneni.Polamane kolecko,lista na uchyceni hadce nekdo vybral sroubky ze sacku a lista na konci polamana. Obchod ma hodne vymazanych hodnoceni bez udani duvodu na heurece to je podivne proto nedoporucuju. Mozna mi me negativni hodnoceni take vymazou aby byli nejlepsi.

Reakce obchodu Vzdušín.cz

rádi bychom se vyjádřili a upřesnili některá z Vašich vyjádření.
    Byla Vám zaslána zcela nová klimatizace, za to ručíme. Pokud bychom prodávali například rozbalený kus, je o tomto zákazník vždy informován a to už před nákupem, kdy je takové zboží označeno v názvu a popisu. U Vašeho nákupu, který jsem důkladně prověřil bylo odesláno zcela nové zboží. Lze tedy předpokládat, že ke zmíněným poškozením muselo dojít během přepravy. Prošel jsem veškerou historii Vašeho nákupu a od odeslání zboží nebyla z Vaši strany vznesena žádná námitka. Nyní, po 22 dnech od objednání nám předáváte formou hodnocení informaci o poškození zboží. Takto pozdě po doručení však nelze uplatňovat reklamaci u dopravce. Našim zákazníkům vycházíme vstříc, řešíme podobné situace výměnou, kompenzujeme poškození, zasíláme náhradní kolečka, apod. Vše lze vyřešit a to ve většině případů ku prospěchu zákazníka. Takový zákazník nás však musí včas upozornit, ideálně ihned po převzetí zboží od dopravce.
    Vzdušín.cz má vymazána některá hodnocení, ano. To souhlasí a tento výmaz neděláme my. Výmaz může provést Heureka na žádost zákazníka, nikoliv prodejce. Je tedy nasnadě, že zákazníci kteří uvedli chybné hodnocení, nebo jej omylem zadali pro jiný e-shop (ano, toto se stává), své hodnocení nechali odstranit. Také máme velmi mnoho pozitivních reakcí a hodnocení. Věříme proto, že naši budoucí zákazníci budou s našimi službami nadále spokojeni a budou nás kontaktovat v případě jakékoliv nesrovnalosti či nepříjemností v průběhu objednávky a jejího doručování. Naše infolinka a email jsou jim plně k dispozici.

Přesto všechno Vám velmi děkujeme za hodnocení, které je pro nás důležité pro naši další práci ve zkvalitňování služeb našim zákazníkům.

S přáním pěkného dne,
    Radomír Mikula,
    za Vzdušín.cz

• Bleskové dodání

• Rychlé dodání i když zboží nebylo na skladě a předpokládaná doba doručení bylo 7 dní zboží přišlo 3 dny

• Rychlé jednání i dodání zboží

• skvělá komunikace
    • poradí i levnější, ale lepší přístroj
    • velice rychlé dodání do druhého dne

Vše proběhlo OK

• Spokojenost.

Bezprublémový nákup.

• rychlost, kvalitní zabalení,

Velmi vstřícný přístup

Bleskové odeslání, dobré ceny, při každém nákupu spokojenost.
    Mohu jen doporučit.