Zakoupil jsem si programovací USB kabel ke stanici ICOM IC-F1610. Kabel dorazil a už od pohledu se jednalo o nekvalitní čínský kabel. Kabel po mém celodenním zkoušení nefungoval. Půjčil jsem si od kolegů jejich kabel a ten s mou stanici komunikoval naprosto v pořádku. Zjistil jsem, že správný kabel má uvnitř konektoru pouze dva dráty. Ten který mi zaslali z Milína měl tři. Volal jsem tam a narazil jsem na neskutečně arogantní a odměřené chování. Bylo mi řečeno, že to říká každý zákazník, že ten kabel nefunguje a že normálně funguje. Kabel jsem po dlouhých obstrukcí s odstoupením od smlouvy zaslal zpět. Na peníze jsem čekal 14 dní a musel u toho vyplňovat papíru více, jak na úřadě. Stejnou zkušenost jsem zjistil, že má i více lidí v mém okolí. Nejde o to, že kabel nefunguje, ale o přístup obchodu a konkrétního člověka, který totovyřizuje. Takhle s vámi nejednala ani sestra u doktora v devadesátých letech. Tento obchod z tohoto důvodu nedoporučuji!

• O žádné nevím
    • NAPROSTÁ KATASTROFA
    • JEDNÁNÍ
    • Obchodu se raději vyhněte

V zákonné lhůtě tj 14 dní, jsem prodejci vrátil lednici která byla hlučná .( V pátek jsem ji dostal v pondělí ji měla PPL) Po převzetí od přepravce tvrdí,že balík nevykazoval žádné poškození , po týdnu jsem byl mailem upozorněn , že zboží je poškozeno. Ten den co já zboží dostal jsem prodejce upozornil , že výrobek je hlučný a posílám zpět což jsem ihned učinil.Prodejce nebere telefony takže není možná domluva. Mailem jsem byl vyzván , že mě vrátí o 1050 Kč. méně. Pokud máte někdo podobné zkušenosti s tímto prodejcem informujte mě,podáme trestní oznámení.

Při reklamaci protahování, arogance, lži, reklamaci uznali, peníze nevrátili.

Vynikající přístup, profesionální jednání a velmi rychlé doručení zboží. DOPORUČUJI!
    J.Šimek

• Super komunikace, rychle dodani, skvele ceny, proste spokojenost.

Mohu jen doporucit