• 100% ocenění kvality služeb i zboží.. jen tak dál :)

• Osobní odběr

Spokojenost.Byl zodpovězen i můj dotaz ohledně krmiva pro psy.

• Líbí se mi jak stránky, tak sortiment.
    • Naprostá spokojenost s komunikací, milým jednáním, obrovskou ochotou, ačkoli se zboží bohužel nepovedlo sehnat, je vidět, že zde jsou lidé na svém místě. Nebudu váhat s příštím nákupem.

Určitě doporučuji, takový přístup se již jen tak nevidí.

Velmi ochotní, sehnali nám granule, které již nebyli skladem u jiného dodavatele, abychom nemuseli dlouho čekat a krmit jinými

• Zboží, které si objednám do domu jde pouze přes českou poštu, která není spolehlivá a často i když jste doma, vám zboží do ruky nedoručí a musíte valit na poštu. Tento balíček, ale doručen byl jako jeden z mála.

Reakce obchodu Vymazleno.cz

Dobrý den, mnohokráte děkujeme za příznivou recenzi. Jen bychom s dovolením uvedli na pravou míru nedorozumění ohledně druhů dopravy. Kromě České pošty, nabízíme také doručení prostřednictvím přepravní společnosti DPD a dále také přes odběrní místa Uloženka.cz. Tým Vymazleno.cz

• Zbozi, ktere jsem chtel edhop na svém webu udával jako SKLADEM. Poté co jsem ho objednal jsem byl kontakovan, ze dodavatel zbozi nema. Zbozi, ktere je skladem by mělo byt skladem, nikoli u dodavatele! Nakonec mi bylo nabídnuto jine zbozi se slevou 10%.

• rychlost,kvalita,sortiment

• výborná komunikace se zákazníkem
    • rychlé doručení
    • menší výběr zboží

• pohodli

• Super obchudek jsem moc spokojena:-)

• Široký sortiment avšak ne na úkor kvality produktů a přehlednosti webu. Příjemné a profesionální jednání

Velký výběr jak cenově dostupných tak i prémiových produktů. Výběr různých druhů dopravy včetně možnosti osobního odběru Úspora proti kamennému obchodu

• Měl v nabídce věci,které už byli dávno vyprodané a ani nebyli k dostání.

Spokojená moc nejsem,v nabídce by neměli být věci které tam již už nebodou.Člověk počítá s tím že když tam je dostupnost za 3-5 dní tak že to tam už bude,ale není.

• Rychlá komunikace, rychlé dodání, možnost dodat i přes úloženku

Obchod podle mých představ

• Spolehlivost, kvalitní produkty, příjemné ceny.
    • Zatím jsem se se žádnou slabinou nesetkala.

Vymazleno.cz mi vždy nabízí kvalitní zboží za dobrou cenu, příjemné prostředí na svých stránkách - při nákupu si vždy udělám pohodu a užiju si to :-)
    Nikdy se mi nestalo, že bych byla při doručení koupených produktů něčím zklamaná a proto nákup zde rozhodně doporučuji :-)

• možnost osobního odběru
    • super ceny

Nákup za polovic

• Výborný sortiment granulek a ostatního zboží, bez zbytečností
    • Žádné jsem nenašla

Nakupujte, nakupujte. Nabízené zboží je velice kvalitní,