25.1.2019 jsem si objednal na tomto eshopu zboží. Asi po dvou třech dnech mi někdo z eshopu volal, že za cenu, kterou uvádí na svých www mi vybrané zboží dodat nemohou. Prý jim někdo napadl stránky a pozměnil na nich ceny za jejich nákupní ceny (Je zajímavé, že na stránkách pořád nabízejí toto zboží za neplatnou resp. chybnou cenu!!!) a nabídl mi zboží za jinou vyšší cenu, kterou jsem nakonec akceptoval. Zboží mi přišlo v dohodnutém termínu, avšak nebylo to, co jsem si objednal, ale něco jiného byť podobného. Zboží jsem jim poslal zpět s tím, že chci vrátit již uhrazenou kupní cenu. Od tohoto momentu je jejich mailová komunikace nulová a zatím nedošlo z jejich strany k převzetí balíku se zbožím, které jsem si neobjednal.

• komunikace

Bohužel mi bylo dodáno také špatné zboží a po přečtení recenzí jsem se začínala obávat, ale komunikace naprosto bez problémů a do druhého dne jsem měla správné zboží

• nikdy více

Madam z VTP reagovala na moje hodnocení z 27.listopadu 2015, kde tvrdí že jsem zboží poslal někam jinam a že byla reklamace vyřízena. Je to LEŽ, do dnešního dne nemám ani reklamovanou expanzní nádobu a nemám ani peníze !!! Takže žádná reklamce vyřízena nebyla ! Navíc si paní stáhla reklamační protokol z webu www.dokopce.cz a ten mi poslala na vyplnění s jejím razítkem, resp. nemá ani svůj vlastní reklamační protokol a nemá tolik soudnosti aby začernila protokol s jinou adresou jiné firmy. Od té doby opět dělá mrtvého brouka, reklamační lhůta dávno uběhla. Ještě sem pak s radostí napíšu jak celá věc dopadla. Vážení, dobře si rozmyslete jestli si od VTP koupíte věc kterou by jste mohli reklamovat, budete nemile překvapeni !

Reakce obchodu VTP SHOP

bohužel očividně se snažíte naši firmu jenom poškodit. Reklamace je vyřízena v pořádku.

• - cena
    • - rychlost dodání
    • - cena dopravy
    • zatím nic. Doufám, že nebudu reklamovat. Zatím plná spokojenost

Na základě negativních ohlasů jsem měl trochu strach, ale nakonec jsem zboží za cca 17 tis v sobotu objednal s poznámkou, že si vyhrazuji právo zrušit objednávku při dlouhé dodací lhůtě. V úterý přišlo potvrzení objednávky a ve středu zboží expedovali. Ve čtvrtek bylo doma.

Za sebe maximální spokojenost jak s komunikací obchodu, tak se zbožím a jednoznačně s cenou zboží a cenou dopravy (u konkurence byla doprava i 2x dražší)
    DOPORUČUJI.

VTP SHOP s.r.o

Co ušetříte na ceně zboží,to se snaží dostat ze zákazníka na poštovném a balném!

Reakce obchodu VTP SHOP

radiátor 33 by malou přepravou nedošel v pořádku. Bohužel jsou věci, které se malou přepravou PPL posílat nedají.

• nízké ceny
    • - Nekomunikuje.

Téměř žádná komunikace (pokud nepočítám odpovědi automatu že bude řešeno). Kdyby operátor zboží objednal u výrobce 3.12.15 a dal mi vědět že zboží obdržím začátkem ledna 16 tak bych to akceptoval.
    Objednal jsem si radiátor 1.12.2015.
    Zaplatil jsem předem a komunikace veškerá žádná. Dal jsem SMS dotaz zda proběhla má platba a kdy bude zboží doručeno. Odpověď stručná. že peníze přišly ale o terminu ani zmínky.Pak zase několik mých emailových dotazů opět bez odpovědi.
    Po telefonické urgenci opět nejasná odpověď.
    Nakonec, po telefonátu s paní majitelkou 11.1.16 (kontakt se mi podařilo sehnat na netu) mi bylo jejich operátorem sděleno, že zboží musí teprve objednat (termín dodání 3-4 týdny) jsem objednávku ukončil a byla mi vrácena zaplacená částka. UFffff.

Proto tento obchod nedoporučuji, možná až paní majitelka bude disponovat schopnějším-sdílnějším personálem.

Reakce obchodu VTP SHOP

bylo vám sděleno, že výroba radiátorů trvá 4-6 týdnů od přijetí vaší platby, protože jste platil bankovním převodem. Bohužel jste volal 5 týden a radiátory ještě nebyly dodány a bylo vám sděleno, že díky svátkům by to ještě týden až dva trvalo. Tím pádem by dodání bylo třetí až čtvrtý týden v lednu, což jste odmítl a vše svedl na komunikaci, kde bylo jasně ze začátku dohodnuto 4-6 týdnů.

• nevím
    • komunikační diletantismus jako za komunismu

reklamuji u nich zboží, po několika emailech stále bez odpovědi. Uplynulo 30 dní od doručení zboží jehož vada je uznána i výrobcem. Stále nic.... V každém případě nekoupím od této společnosti už nic. Začínají mě dost....

Reakce obchodu VTP SHOP

zboží jste zaslal na adresu, kde je pouze sídlo firmy nikoliv výdejní místo. Reklamace nakonec byla vyřízena obratem po doručení zboží na výdejní místo.

• nevím
    • nabízeli zboží které jsem potřeboval
    • komunikaci
    • nejsou schopni dodat nabízené zboží

Bylo doručeno nesprávné zboží. Po jeho vrácení nepřišlo ani potvrzení o vrácení zboží, ani náznak ochoty jak záležitost urovnat. Teprve když upynul měsíc, dotázali se, kam mají peníze vrátit a poté peníze vrátili. Inzerované zboží nebyli schopni dodat.

Reakce obchodu VTP SHOP

na vyřízení reklamace je ze zákona 30 dnů. Podle toho jsme i postupovali.

• dobrá cena, rychlé dodání

• rychlost....
    • žádné jsem nenašla

Rychlost,komunikace výborná,rychlé doručení ...

Celková spokojenost.

• pružnost a cena
    • nemá

• Výběr zboží.
    • Ceny.
    • Zatím nic.

Spokojenost.

VTP SHOP s.r.o

• Týden se nic nedělo, pouze u objednávky bylo zpracovává se. Po týdnu jsem je kontaktoval a až poté se opravdu začala objednávka zpracovávat.

Pokud na zboží nespěcháte, tak je celkem za přijatelnou cenu. Zboží, které jsem objednával měli skladem a počítal jsem, že ho do 2-3 dnů budu mít doma, jak to bývá u jiných firem. Bohužel zboží bylo dodáno až po 10 dnech.Proto nízké hodnocení..

• super ceny
    • KOMUNIKACE SE ZÁKAZNÍKEM

Dobré ceny na úkor poštovného, ale chápu velkoobjemové zboží.
    Poslali jinou hlavici na sprchu - vracela jsem (jejich chyba) a za výměnu mi účtují ZNOVU POŠTOVNÉ, S TÍM JSEM SE JEŠTĚ NIKDE NESTKALA :-(
    Kdo má na to nervy....prosím já už ne, snad má zítřejší výměna bude v pořádku i s navíc poštovným!
    Výměna po 14 dnech...bez komunikace....mají si týden dovolenou a vůbec to nikde neuvedou na webu. Jediné pozitivum jsou dobré ceny!

• žádné, nebrat...
    • špatná komunikace ze strany obchodu

Objednali jsme poprvé a naposled, čekali jsme několik dní na oznámení o odeslání zásilky a nakonec jsme se dočkali jen zrušení objednávky. Z jiného obchodu bylo zboží druhý den doručeno.

• Přehlednost nabídky
    • Jednoduchost objednávky
    • Jednoduchost dodávky
    • Informace o způsobu dopravy a platby má být před vyhotovením objednávky.

mohu jen doporučit

ok

VTP SHOP s.r.o

Nízká cena, rychlost dodání i u zboží, které není skladem. Určitě mohu doporučit.

VTP SHOP s.r.o

• Vaše ceny, byly pro nás velice zajímavé.

Dobrá cena. Rychlá komunikace. I přes naše chyby v objednávce,jste nám dali možnost vše napravit a náš obchod s vámi velice kladně hodnotíme.