Obchod proběhl bez problému a rychle. Doporučuji.

• vše v pořádku, perfektní a profesionální rady od pracovnice webu.

• přehledná nabídka, rychlé dodání

milí a ochotní personál

• Dobrý den. Daný den. Jsem si na internetu vyhledala eshop Vše pro šití Hradec Králové. Napíši stručně jinak bychom tu byli do soboty. Na základě objednávky jsem si sama vyhledala adresu kam oděvní materiál na kostýmové šaty (Vlastní tvorba) zaslat. Když administrátorka ihned nezareagovala sama jsem si vyhledala prodejnu, jestli oděvní látka může být na adresu doručena. Po sms zprávě z prodejny Švadlenka jsem zjistila, že to nelze odeslat. Administrátorka Šárka Soarés mě napsala že posílá látku do Vinotéky 21 Boskovice. Na to jsem reagovala, že neznám Boskovice LÍTAT PO BOSKOVICÍCH NEHODLÁM(/vyhledala a zakreslila mapu, trasu) pak mě odět poslala email, že doručí na adresu Ateliér Ševčík(1 adresa při objednávce)/tak že jsem si opět vyhledala trasu a zakreslila mapu. Tyto mapy jsem Vše pro šití poslala, a´t si tedy vyberou a pak jsem zjistila, že do fakturační listiny napsala špatně moje křestní jméno. Tak, že jsem Šárce Soarés Vše pro šití Hradec Králové napsala Stornace objednávky. Toď vše. Je to druhá nepříjemná zkušenost se Šárkou Soarés. Nejprve ze střihárny psali, že mě nemohou ustřihnou oděvní látku (dle mých 5 pravidel) správného stříhání oděvních látek vzorovaných(tyto látky se musí stříhat dle osnovy a úku dle vzoru bez rozdílu ustřižení 5 cm navíc. Jsou to pravidla správného stříhání vzorových látek. Tak jsem Objednávku stornovala. 2. Nyní s adresou. tak,že na samý závěr. Všeho tento obchod bych nedoporučila. Toď vše. Simona Schusterová,DiS.T.

Reakce obchodu vseprositi

Dobrý den, paní Simono Schusterová,DiS. (Vaše osobní údaje opisujeme z Vaší objednávky, stejně tak jsme činili i během emailové komunikace s Vámi), tudíž jsme nic splést nemohli, osobní údaje se nám do fakturace přesunují automaticky bez našeho zásahu.

Ohledně Vaší objednávky, vybrala jste si doručení Zásilkovnou na ID 2475, Prostějov, nám. E. Husserla 6. Následně jste nám napsala email, že chcete doručit zásilku do Švadlenky do Boskovic. Zásilkovna ale do Švadlenky v Boskovicích nedoručuje, tudíž jsme nalezli nejbližší výdejní místo Zásilkovny na stejné ulici. Na tuto nabídku jste nám odpověděla, že Vy "nebudete lítat po Boskovicích" a trváte na doručení do Švadlenky. Je nám velice líto, ale my nemůžeme chtít po Zásilkovně, aby doručila zásilku na adresu, s kterou nemá sjednanou smlouvu. Zásilky mají určité hodnoty a jen tak někde rozvoz nemůže zásilky ponechat. Proto jsme Vám nabídli nejbližší možné výdejní místo. Vy jste po několika emailech, kde jsme vysvětlovali, že nelze doručit na adresu, kam Vy požadujete, jste nabídku nejbližšího výdejního místa neakceptovala a tudíž jsme Vám byli nuceni objednávku z naší strany stornovat. Víte, aby mohlo dojít ke shodě, tak musí být vůle nejen z naší strany, ale i z Vaší. Dokola nám psát, že Vy chcete Švadlenku, že Vás nic nezajímá, tak to skutečně nejsme kouzelníci.
    Ohledně stříhání látek: k tomu ani nedošlo, protože nebylo kam zboží poslat. Látky prodáváme od roku 1991 a víme, jak se která látka stříhá, přesto si vážíme Vašich rad. S pozdravem, Šárka Soares, www.vseprositi.cz

• Všechno skvělé, akorát na výpisu v bance se zobrazuje, že platba byla zaplacena firmě vseprokolo.cz. a ne vseprositi.cz. Což mne zmátlo, protože pro kolo jsem opravdu nic nekupovala a chvilku jsem měla strach, že se mi někdo naboural do účtu.

Reakce obchodu vseprositi

děkujeme Vám za zprávu a omlouváme se, že Vás informace na výpise zmátla. Naše firma má dva eshopy - vseprositi.cz a vseprokolo.cz a naše banka nedokáže rozlišit platby, které jsou pro vseprositi.cz a které pro vseprokolo.cz. Tak se velice omlouváme a děkujeme za pochopení. Přejeme krásný den, s pozdravem, vseprositi.cz

Přehledný, rychlé dodání.

Vše bylo v pořádku

Velká spokojenost,rychlost ,kvalita a ochota.Nikdy žádný problém .

• Stránky jsou přehledné, dobrý popis u zboží, perfektní, rychlá komunikace. Ochotně vyřídí všechny požadavky. Rychlé dodání.

Perfektní, rychlá komunikace, ochota, rychlé dodání.

• žádná

Vynikající komunikace obchodu, rychlá reakce při zajištění ND pro šití (jehly, ...)

Skvěllá komunikace a vztřícný přístup,mohu jen doporučit,rychlé dodání

• Velký výběr zboží, dobrá komunikace s obchodem.

Rychlost

Nemám