• Rychla odpoved.
    • Skor dodany tovar ako predpokladali, zavolali informovali...

Zakaznicky orientovany obchod :)

• Velmi dobrá komunikace. Objednané zboží nebylo skladem,paní mě mailem kontaktovala,že zjistí,zda nebude druhý den naskladněno. Zboží nepřišlo,paní mě telefonicky kontaktovala a nabídla mi jinou, ještě levnější variantu. Zboží přišlo bleskově a v pořádku.

Dle mých zkušeností mohu internetový obchod určitě doporučit.
    Díky za ochotu :-)

• jsou rychlí pro výběr peněz, pak ale dostanete poškozené zboží a nechtějí peníze vrátit ani přijmout reklamaci,

užzdenikdy nenakoupím a budu se hodně snažit, aby se ostatní dozvěděli, jak neseriózní chování mají.

nedoporučuji.

• rychlost,super věci
    • nic,zatím

OK

• dobrá orientace
    • rychlá odezva
    • plní sliby

max spokojenost

• Víborná komunikce a rychlost dodání zboží.

Moho jen doporučit

• velmi zajímavé zboží pro nadšence a dobrodruhy, výborná komunikace obchodu
    • nevšiml jsem si

Nakoupil jsem zboží, které jsem nikde jinde neviděl. Kvalita zboží vynikající, komunikace obchodu taktéž. Doporučuji nákup v tomto obchodu...

• Velmi rychlá komunikace.
    • Nejlepší cena
    • Pružné jednání - i s dodáním zboží z ciziny

Kdo hledá kvalitní vybavení za dobrou cenu, nechť neváhá. Doporučujeme

• Výborná a rychlá komunikace + velká porce ochoty = spokojenost :-)

Obchod doporučuji z důvodu spokojenosti.

• odmítají řešit reklamaci a převzít reklamované zboží, ignorují odstoupení od smlouvy na základě dodání vadného zboží

nedoporučuji, takové chování k zákazníkovi

• Maximální spokojenost včera objednala odpoledne dneska už to mám doma

hledali jsme našli jsme co jsme potřebovali
    doporučila bych obchod
    rychlost doručení

• -
    • Z e-shopu mi přišel v nepoškozené krabici rozbitý stůl.Odmítají přijmout reklamaci, odmítají vyměnit stůl nebo vrátit peníze, vinu házejí na poštu,která reklamaci vzhledem k nepoškozené krabici nepřijala a dokonce mě písemnou formou v emailu nařkli a stejně tak telefonicky, že jsem stůl rozbila já, ačkoliv je vidět, že folie na prasklinách je nepoškozená.
    • ,

Rozhodně nedoporučím, neseriozní chování

• předražené!!! např. plážový stan Quechua, který je domácí značkou Decathlonu a koupíte ho za 499,- zde nabízejí za 1.250,-

rozhodně nenakupuji

• Rychlé dodání, vše bez problémů, jsem spokojená

Doporučuji, bez problému, rychlá dodávka

• Příjemná komunikace, rychlé dodání, cena, zboží, které jsem jinde nesehnala.
    • Nic.

Byl to můj druhý nákup zde a ráda zde nakoupím zase.

• komunikace
    • ceny
    • nedostupné zboží v nabídce

• Zboží českého výrobce.

Jeden z mála obchodů, ve kterém se dalo koupit krosnu pro děti od českého výrobce.
    V tomto obchodě jsem nakupoval poprvé.
    Zboží došlo během 2 dní a v pořádku.
    Doporučuji.

• nízké ceny
    • Nemají u zboží aktuální stav zásob, u mnou vybraného batohu uváděli dodání do týdne a ve skutečnosti nebylo dostupné ani do 40 dnů, o čemž mě informovali následující den emailem. V něm mi doporučili sledovat dostupnost na stránkách Husky.
    • Nereagovali na můj následný email s dotazem. Dostupnost zboží neaktualizovali ani po této komunikaci, čili jde zřejmě o záměr přitáhnout zákazníka následně k jinému zboží.

Pokud cokoli kupujete v tomto eshopu, volejte ohledně dostupnosti.

• Objednal jsem litinový hrnec, ještě ten den byla objednávka potvrzená a zboží odeslané, spokojenost. J

Příště zas...