• Komunikují (i když chaoticky, kvůli nepořádku, který mají ve skladu). Zboží dorazilo.
    • U všech objednaných barev měli uvedené, že je zboží skladem v počtu pěti kusů. Pravda byla taková, že nakonec mnou objednané zboží - jednu z barev, které jsem potřebovala víc kusů - neměli vůbec. Musela jsem hledat jiný odstín. A druhý odstín měli jen v počtu jeden kus.
    • Jedna barva, kterou už měli jen jednu, přišla v poškozené krabičce, a hlavně - má prošlou expiraci!!! Měli na to upozornit, zda si ji chci zakoupit, když ji mají poslední a s prošlou expirací, a nabídnout slevu.

Chaos ve skladu, za jaký by jinde zaměstnance vyrazili na hodinu. Nemají, co deklarují, že je skladem. Prošlá barva. Zdlouhavá komunikace - protože jsem objednala položky, všechny skladem. Pak napsali e-mail, že uvedený odstín nemají skladem a mají jen druhý objednaný odstín, a jestli mají poslat jen ten. Tak jsem odepsala, že chci místo prvního odstínu, který nemají, jiný odstín, a k tomu dva kusy toho odstínu, co napsali, že ho mají. Oni to odsouhlasili. Pak přišel další e-mail, že ten odstín, co psali, že mají, tak nakonec mají jen jeden kus... atd, než jsme se dostali do finále, uběhlo pár dní.
    A nakonec ten jeden přišel prošlý.

Reakce obchodu Vše na vlasy

Vážení paní, žádný výrobek který prodáváme není prošlý! Cokoliv můžete reklamovat, nebo vrátit. Vaše lži však ničemu nepomůžou. Pokud tomu nerozumíte, kupte si barvy na domácí použití a ne barvy pro profesionální použití.
    Hezký den!

• Jediny cz obchod, ve kterem maji moji oblibenou barvu na vlasy
    • Rychlost dodani
    • Na eshopu pisou o osobnich odberech, kdyz se na ne ale zeptate, zjistite, ze nejsou dostupne
    • I kdyby osobni odber byl, oteviraci doba obchodu je kratka. Pro prcujici k nicemu
    • Nedostupna zasilkovna a balikovna

Nakupuji docela často, bohužel po posledním nákupu si to pro příště rozmyslím... Komunikace veškerá žádná, telefon za celý den nikdo nebere. Žádné potvrzení o zaplacení objednávky nebo o expedici balíčku. Když mi slavnostně zareagovali na email, tak jsem zjistila, že platba proběhla, ovšem mnou požadované zboží není na skladě (při vkládání dané konkrétní položky do košíku nebylo uvedeno, že není dostupná). Když mi zboží týdnu od zaplacení konečně přišlo, přišlo něco jiného než jsem si objednala.
    Za mě zklamání a díky jejich (ne)komunikaci jsem už ani nereklamovala. Těch pár stovek holt oželím, zboží šlo do koše a pro příště nakoupím jinde

Vše zcela v pořádku, spokojenost. Díky.

• Vyborna pani prodavacka.

Jsem velmi spokojena. Rychle vyrizena objednavka. Obsluha poradi a doporuci nove produkty.

• Dostupnost pro osobní odběr, ceny, výběr zboží, výborná komunikace
    • Nekvalitní

• Skvělá komunikace a vstřícnost, rychlé dodání.
  • Zboží mi stále nepřišlo a je i zaplacene

Reakce obchodu Vše na vlasy

v době od 26.7. do 1.8 jsme měli dovolenou a bylo to napsáno na našich stránkách.

Prodávají kvalitní barvy na vlasy za rozumné ceny. Rychlé vyřízení objednávky. Bezproblémové a rychlé doručení.

Vse Ok

• Barviva jsem si vlasy poprvé a upřímně jsem si nevěděla rady. V obchodě byl velice milý pán který mi po mé objednávce volal a pomohl my s výběrem peroxidu. Tenhle přístup k zákazníkům je velice úžasný. Pomůžou s výběrem a jsou velice milí a ochotní. (Kdybych si tam nechala ten peroxid co jsem původně měla mohlo by mi to zničit vlasy)
    • Rychlé vyřízení objednávky

• příjemné prostředí a obsluha

• rychlá dodací lhůta
    • příznivé ceny
    • barvy na vlasy bez návodu

• Dorazilo presne to co objednala,
    • Dorazilo o 2 dni pozdeji,

• Rychlost vyřízení
    • Vysoká profesionalita při osobním kontaktu - paní vždy umí poradit, koukne na vlasy, vysvětlí, opravdu doporučuji

• Vše přehledné,perfektní výběr.

Přehled zboží, rychlé a spolehlivé dodání.

• Kvalitní produkty, rychlé vyřízení objednávky, když je potřeba poradí

profesionální přístup.