• Rychlost dodání,nejlepší cena.

• velký výběr, přehledné webové stránky, osobní odběr na Lesné, velká ochota a vstřícnost

Opakovaně jsem pořídila vše, co jsem potřebovala pro děti do školy za rozumnou cenu. Výhodou pro mě je umístění prodejny na Lesné. Na webu je velký výběr, stránky jsou přehledné i pro děti, které si mohly samy vybrat, co se jim líbí. Všechny prodavačky jsou velmi milé, ochotné a vstřícné. Děkuji.

• Přehlednost eshopu, velký výběr, zboží skladem

Perfektní komunikace, rychlé zaslání, velmi dobře zabaleno...jsem velmi spokojen a nechápu některé negativní recenze...jsme jen lidi, stačí zvednout telefon, napsat mail, když je problém...ať se daří...:)

• nevím
    • nekomunikuje,zboží lze objednat a nemají..i objednávku k zaplacení pošlou,ale zboží nemají!!!

nedoporučuji..

• hodně věcí na jednom místě

je tu zboží dražší než v některých jiných obchodech,ale zas je tu velký a přehledný výběr

• široký výběr sortimentu
    • kvalita zboží
    • žádné jsem nezjistila

Chtěla jsem k 6. narozeninám pro vnučku něco do školy, kam jde od září. Miluje motivy se sovičkou. V Ústí nad Labem jich moc neměli. Zde jsem objevila velký výběr, takže jsem si pohodlně doma vybrala, objednala a druhý den obdržela. Obchod rozhodně doporučuji a pokud budu vnučce zase něco nakupovat, obrátím se rozhodně na tento obchod.

• Zavolali mi a informovali ze jednu polozku co jsem mela objednanou nemeli na sklade misto toho mi nabidli neco obdobneho.byla jsem spokojena.
    • Ochota personálu ,zajímavé ceny .
    • Nemyslím si že by měl nějaké slabiny

Ano doporučila bych tento obchod všem maminkám budoucích prvňáčků i starších školáků .Přijatelné ceny ,ochotný personál ,rychlé vyřízení objednávky .

• pestrý sortiment, rychlé dodání

• Rychlost .
    • Přijatelná cena zboží.

Skvělý nákup a doporučuji všem!

• přehledné
    • rychlý výběr
    • sehnala jsem co jsem potřebovala

děkuji

• Vice znacek pohromade, vetsi vyber bez behani po obchode.

Dobre,prehledne,informace+recenze dostacujici.

• -zboží nebylo na skladě a nedodali ho k odběru ve lhůtě, kterou přislíbili.
    • - zvolili jsme osobní odběr, kvůli rychlé dostupnosti zboží, ale zboží zapomněli objednat, takže jsme na něj čekali dlouho
    • - navzdory obchodním podmínkám nás o delším termínu naskladnění nikdo neinformoval

• Vše objednám zároveň.
    • Cena výrobku.
    • Celý set měl dopravu zdarma.

Jsem spokojena a pokud budu potřebovat znovu se do obchodu vrátím.

• Osobní odběr zdarma
    • nevím

objednala jsem aktovku pro prvnačka,a ve skutečnosti je mnohem hezčí než na obrázku,jsem spokojená.

• skoro vše na jednom míst, výběr v klidu a doma u pc
    • nenabízí vše co jsem sháněly

• Široká nabídka nejen školních potřeb.
    • Oblíbené dětské obrázkové motivy.

Obchod určitě doporučuji všem ostatním nakupujícím, velmi rychlá komunikace a dodání zboží. Maximální spokojenost.

• Reakce na email s dvou denním zpožděním.Pomalá komunikace.Po 10 dnech od zaplacení obj.zboží stále nevím, kdy a jestli vůbec ho dostanu.

• ucelený sortiment
    • parkování