• jedná se o naprosto nepoužitelný e-shop - objednal jsem knihy, které měly být podle jejich webu na skladě, využil možnosti platby předem, částku jsem odeslal hned - ze strany obchodu žádná komunikace, po 3 týdnech jsem je kontaktoval sám, abych se dozvěděl, že jedna z knih na skladu vlastně není, důvod, proč mě neinformovali sami a ihned, nesdělili
    • peníze zpět za zaplacené a nedodané zboží jsem obdržel až po dvojité urgenci, více jak měsíc po objednání
    • k mojí smůle jsem si předem nepřečetl žádné recenze k obchodu, udivuje mě však, že takovýto eshop na heurece vůbec funguje, když všechny recenze potvrzují, že se jedná o bandu naprosto neschopných lidí

vyhněte se obloukem!

• Dobrý výběr knih
    • celkem povedené webovky
    • špatná komunikace ze strany obchodu

Nakoupil jsem jednou,ale měli by se více snažit a komunikovat. Přicházejí o kšefty.

• Objednané zboží bylo do týdne doručeno v naprostém pořádku.
    • Byla jsem informována o stavu objednávky.
    • Platba předem - žádný problém.

S internetovým obchodem a jeho služby jsem spokojená.

• Píšou že mají knihy skladem, přitom to není pravda
    • Nekomunikují, člověk se musí ozvat sám

Nikdy více

• Nekomunikují - když jsem se rozhodla zavolat a zrušit objednávku, všechna volaná čísla neexistují
    • Objednávka přišla asi za měsíc
    • Má nejhorší zkušenost s nakupováním přes internet!!!

Velmi špatná zkušenost. Tento "obchod" určitě NEDOPORUČUJI!!!!! Absolutně neseriózní chování!!!!

• Klamavá informace ze strany prodejce o dodání
    • Nekomunikují (od počátku bez reakce, více jak 14 dní)

Opět se ukázal český podnikatel .... knihy samozřejmě skladem a odeslání uvedeno jako ihned. Super, literaturu jsem potřeboval rychle a mám hov.. Objednal jsem 3 knihy, provedl online platbu a kde nic tu nic.

Bohužel jsem si nepřečetl recenze dříve a objednávku provedl. No chybami se člověk učí a doporučovat tento rádoby shop nebudu ba naopak.

Jen doufám, že se s tímto jednou něco provede, protože v poslední době si kdejaký franta otevře shop, vše má skladem a pak chudáci ti kdo na to opravdu čekají.

• Neodepisují na e-maily.
    • Nezvedají telefon.
    • Komunikovat lze prostě maximálně s telefonní schránkou a to samozřejmě bez odezvy.

Objednávka po téměř tří týdnech stále status "uhrazená", "neodeslána", vysvětlení naprosto žádné (u knihy uvedena dostupnost 3 dny).
    Své knihy stále nemám, takže jsou to buď podvodníci, nebo naprosto nepoužitelný eshop.
    Tak či tak, NEDOPORUČUJI!!!

• Ačkoliv uvádějí dostupnost "do 3 dnů", "do 7 dnů" atd. byla moje objednávka vyřízená až po 3 týdnech - a navíc nebyla kompletní! Na objednávku jsem relativně spěchal - dva maily s dotazem na stav objednávky zůstaly bez jakékoliv odezvy.

Pokud jste zvyklí na "standart" - tj. dnes objednám, zítra "to odešlou", rozhodně nenakupujte v tomto obchodě. Navíc naprosto žádná komunikace.