• Nízká cena
    • Kvalitní zboží
    • Zboží dorazilo v pořádku
    • Nelze nic vytknout ;-)
    • Žádná negativa jsem nenašel

Zboží máme již tři roky, je jako nové a stále funguje tak, jak má. Celková spokojenost :-)

• Zboží odpovídá nabídce i ceně
    • Kvalita

Vše o.k.

vše ok

Velká spokojenost s rychlostí doručení zásilky. Děkuji

• RYCHLÉ DODÁNÍ CENA SLUŠNÁ
    • NEVÍM O ŽÁDNÉ

KLADNÁ KOMUNIKACE PLUS UVEDENO VÝŠE

Super obchudek. Dobre ceny, pomerne rychle dodani (5 dnu).

• rychlé vyřízení objednávky

• Velký výběr
    • Pěkný přístup
    • spolupráce PPL, která není schopna zboží doručit i přesto, že člověk kvůli nim celý den tvrdne doma a čeká. Ráno SMS, že zboží bude doručeno mezi 12-14 hod, potom žádná zpráva ani telefonát a nakonec se po 14té hodině objeví na PPL u sledování zásilky zpráva, že zboží nemohlo být doručeno z důvodu nezastižení adresáta. Celý den jsem byla doma a nikdo mě nekontaktoval!

• okamžitá reakce na objednání zboží a vyřízení objednávky.
    • žádná

Nikde jsem se nesetkala s tak rychlý vybavením objednávky jako v tomto eshopu. Vše v pořádku přišlo, skvělá komunikace. Všem upřímně doporučuji :)

Sehnal jsem výrobek, který už se nevyrábí a s jeho používáním jsem byl spokojen.

OK.

objednávala jsem poprvé a byla jsem spokojena . Ochota , rychlost .

Zahradnické nůžky za rozumnou cenu.

Spokojenost !

• Vše proběhlo v pohodě, přesně podle zadání, rychle, v požadované kvalitě. Doporučuji!

Reakce obchodu Vše-pro-váš-dům

Dobrý den, velice děkujeme za vaše hodnocení.

Byla tam pri objednani,nejaka chyba,pri platbe predem,coz nepreferuji,moznost dobirky neni na webu,az dodatecne, po oznameni sms, platby predem jsou chyba,zakaznik nema jistotu,ze zbozi dostane,coz se uz nekolikrat stalo. . .

Reakce obchodu Vše-pro-váš-dům

Dobrý den, zboží v našem internetovém obchodě, lze platit jak Dobírkou, tak Bankovním převodem. Ostatní zákazníci s tím nemají problém. Navíc po domluvě není problém změnit jak druh platby, tak dopravy. Ve vašem případě, jste objednávku učinila dne 8.3.2018 a jako způsob platby jste zvolila Bankovní převod. Dne 14. 3. 2018 jste byla vyzvána k uhrazení platby. Vzhledem k tomu, že do 16.3.2018 od vás nedorazila žádná odpověď, byla objednávka zrušena a až následně na to jste nám formou e-mailu sdělila, že jste zboží chtěla zaslat na Dobírku a že tudíž o něj již nemáte zájem. Navíc nevidíme důvod, proč bychom předem zaplacené zboží neměli zákazníkovi odeslat. www.vse-pro-vas-dum.cz

• Rychlost, ochota, vstřícnost
    • Koupila jsem bohužel "zajíce v pytli". Chňapky na pohled s pěkným vzorem, ovšem tenké, nesplňující svou hlavní funkci. Při vyšší teplotě, cca od 170 stupňů PÁLÍ!!! Tento výrobek NEDOPORUČUJI

Ochota, vstřícnost, rychlost e-shopu. Bohužel pro mou smůlu jsem koupila
    nekvalitní výrobek.

Reakce obchodu Vše-pro-váš-dům

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení. Bohužel se netýká obchodu jako takového, ale hodnotíte výrobek. Pokud jste nebyla se zbožím spokojena máte právo jej vrátit. Hodnotit zboží lze přímo u výrobku. www.vse-pro-vas-dum.cz

• plná spokojenost

Vše O.K.