• objednávka z obýváku, donáška až do bytu :-)

Obchod mi byl doporučen, reference byly pravdívé, můžu též doporučit. Komunikace výborná, upozornili mě na mou chybu při placení objednávky, byli milí, vstřícní, až mi dojdou granule, budu je objednávat zase tady.

• dobrý výběr zboží
    • přijatelná cena
    • nevím, byl to můj první nákup

• Dobrá cena a kvalitni zboží s garancí výměny v tomto případě prokousnutého balonku za nový.

Máme německého ovčáka a již jsme vyzkoušeli balonky na pamlsky, které nám nevydržely dlouho. Tebto balonek garantuje výdrž a případně výměnu za nový, poku jej pes prokousne. U tohoto obchodu dobra cena.

• pohodlný nákup z domova
    • nemohu posoudit

• pohodlí

celková spokojenost

Velmi ochotní a nápomocní.

• měl by aktualizovat pravidelně dostupnost zboží

Jsem velmi spokojena, zboží dorazilo rychle a v pořádku. Objednávala jsem pelíšek pro hafíka a vypadá přesně jako na fotografii. Jsem s obchodem spojena určitě to nebylo naposled co jsem zde nakoupila ;)

super

Obchod perfektní, ale měl by spolupracovat s jiným dopravcem.česká pošta totálně zklamala.
    od podání zásilky 10.4. do dodání 22.4. to je
    12 dnů!!! opravdu hodně.

Jiří

• krátká dodací lhůta, dobré ceny

velký výběr značkového oblečení pro pejsky za dobrou cenu