• skvely sortiment
    • vyborne rady a perfektni servis od skutecnych nadsencu

Moje navsteva ve Vodackem Raji pro me byl vylozene prijemny zazitek. Narazil jsem na skutecne odborniky, ze kterych je citit vasen. Ujasnil jsem si, co vlastne potrebuji, a sehnal vse na jednom miste. S kvalitou kanoje a prislusenstvi jsem absolutne spokojen. Rad znovu vyuziji jejich rady a sluzby. Doporucuji bez vyhrad.

Reakce obchodu VodackyRaj.cz

Děkujeme za velmi pěkné hodnocení, které nás opravdu potěšilo. Jsme moc rádi, že nás tímto doporučujete dalším zákazníkům. Vážíme si toho. Kvalifikovaně poradit, popř. vyzkoušet loď a vybavení je u nás samozřejmostí. Vše na jednom místě, přímo u vody v centru Prahy, i s dobrým parkováním :-)

• Rady profesionálů.
    • Dobré ceny.
    • Vybavenost obchodu.
    • Při nákupu doporučuji osobní výběr na prodejně.

Rady profesionálů k nákupu nejen lodi, ale i dalších doplňků k vodní turistice. Z obchodu jsme odcházeli plně vybaveni včetně dobrých rad. Příznivé ceny a velice ochotná obsluha počínaje majitelem firmy. Děkuji.

Reakce obchodu VodackyRaj.cz

Děkujeme za velmi pěkné hodnocení, které nás opravdu potěšilo. Jsme moc rádi, že nás tímto doporučujete dalším zákazníkům. Vážíme si toho. Příznivé ceny, ochotný personál a dobré rady jsou u nás samozřejmostí :-)

Marek Bašta - VodáckýRáj.cz

• Vyškolený personál
    • široký sortiment zboží skladem
    • výborné ceny

Zde určitě neprohloupíte! Nebojte se zeptat a budete velmi spokojeni.

• Profesionální přístup k zakaznikovi
    • Praktické zkušenosti s vyrobky
    • Přátelská atmosféra

Při nakupování kanoe v obchodě mě velice mile překvapil přátelský přístup zaměstnanců. Se vším mi poradili, přidali své vlastní prakticke zkušenosti a já odcházel spokojený s lodí a vybavenim. Do obchodu se určitě rád vrátím a budu doporučovat.

• Skvělá komunikace a nevšední ochota vyjít vstříc požadavkům zákazníka - chtěl jsem vyměnit věci v setu lodi za jiné a nebyl to žádný problém
    • Pro loď a vybavení k ní jsem si došel do prodejny, kde jsou velmi ochotní a poradili mi např., jak správně loď nafukovat a na co si dát pozor, vyzkoušel jsem si, zda mi objednaná vesta opravdu padne atd.
    • Bezkonkurenční cena

I v rámci internetu jsou ceny v tomto obchodě více než dobré, ale na možnost vytvořit si vlastní sadu vybavení za super nízkou cenu jen tak člověk nenarazí. Ke všemu se přidává existence skutečné kamenné prodejny u vody s velmi ochotným personálem, kam se může člověk v případě potíží obrátit. Z mého pohledu tedy zatím 100% spokojenost.

• Výborná komunikace, vše bezproblémové

Výborný obchod pro vše týkající se vodáckých sportů. Bezproblémový nákup, majitel odborník.

• super ceny, super přístup a super pokec

Maximálně doporučuju návštěvu v tomhle obchůdku !

• Profesionální pomoc při výběru vybavení, prozákaznický přístup a skvělé ceny.

Pouze skvělé zkušenosti, všem doporučuji.

• Profesionální přístupné
    • Přátelské jednání
    • Užitečné informace a zkušenosti s produkty navíc

Do obchodu jsem šel na doporučení kamaráda. Hned po příchodu mě uvítala přátelská atmosféra. Prodavač mi zdělil všechny informace, které jsem chtěl vědět a pomohl mi z výběrem kajaku. Ten jsem si ještě mohl i vyzkoušet. Zároveň mi bylo doporučeno u vybavení se kterým kluci z prodejny sami jezdí funguje a není přehnaně drahé. Jelikož jsem trochu náročnější zákazník neměli tedy pro mě na prodejně příslušnou barvu. To je, ale neodradilo a na moje naléhání, že loď potřebuji nejpozději do 3 týdnů ji stihli zařídit, už za týden. Byl jsem maximálně spokojen a určitě vím kam chodit.

• Profesionální, kvalitní a přátelský přístup, nejlepší ceny.

Profesionální, kvalitní a přátelský přístup, nejlepší ceny.

Reakce obchodu VodackyRaj.cz

Velmi děkujeme za pěkné hodnocení a jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený.

VodáckýRáj.cz

• velice dobrá komunikace, vstřícnost a profesionalita

V obchodě jsem nakupovala na doporučení známých vodáků, jsem moc spokojená a sama určitě budu doporučovat dál. Moc milý, vstřícný a profesionální personál.

Reakce obchodu VodackyRaj.cz

Děkujeme za pěkné hodnocení, jsme moc rádi, že nás tímto doporučujete dalším zákazníkům. Vážíme si toho. Ochota a vstřícnost je u nás samozřejmostí. Děkujeme.

• Skvělé jednání
    • Lidi z obchodu se vyznají a rádi poradí
    • Velký výběr

Urcitě mohu Vodácký ráj doporučit, obchod mi byl doporučen od známého a jsem nadšený. Pro příště, až budu cokoliv shánět na vodu, určitě zamířím do Ráje :-)

Reakce obchodu VodackyRaj.cz

Děkujeme za kladné hodnocení, snažíme se vše dělat co nejlépe a hlavně poctivě. Vodáctví je náš životní koníček. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený a že se k nám znova vrátíte :-)

VodáckýRáj.cz

• Profesionalni poradenstvi, ochota, siroky sortiment a vyborne ceny. Doporucuji. MŠ

Jedna z nejlepsich vodackych prodejen v Praze

Reakce obchodu VodackyRaj.cz

Děkujeme za pěkné hodnocení, budeme se snažit abychom byli nadále jedna z nejlepších vodáckých prodejen....

• rychlé jednání

vše OK

• ochota
    • skvělá komunikace
    • možnost vyzkoušet si lodě
    • ceny + slevy pro stálé zákazníky

Za mě rozhodně nejbožejší obchod s vodáckým vybavením! Skvělá komunikace a ochota. Před koupí lodi jsem si jí mohla projet na řece a nebyl problém ji půjčit i domu na pořádné vyzkoušení. Výborné rady co se týče vybavení i pádlování a super ceny + slevy pro stálé zákazníky.

Reakce obchodu VodackyRaj.cz

Děkujeme za velmi pěkné hodnocení, které nás opravdu potěšilo. Jsme moc rádi, že nás tímto doporučujete dalším zákazníkům. Vážíme si toho. Testování lodí a dobré rady jsou u nás samozřejmostí :-) Děkujeme.

Marek Bašta, majitel

• Profesionalita týmu

Fakt profesionální přístup při nákupu, poradili co si koupit ale taky co zbytečně nekupovat abych byl spokojený.

• Profesionální, ochotný, poradí při výběru koupit kvalitní výbavu za rozumnou cenu.

Koupil jsem kompletní výbavu od lodi po helmu a jsem se vším spokojen.
    Obchod mi byl doporučen a mohu jen doporučit dál.

Reakce obchodu VodackyRaj.cz

Díky za Vaše pěkné hodnocení, moc nás těší že jste spokojený a že nás tímto doporučujete dalším zákazníkům...

VodáckýRáj.cz

• Velice přátelské prostředí, kvalifikovaný a nápomocný prodejce, který nám vyšel ve všem vstříc. Žádné vytáčky, pokud něco nešlo tak to bylo řečeno na rovinu, ale zároveň se našlo řešení. Profesionalita
    • Byli jsme si lod sami vyzvednout, ale v okolí obchodu se zrovna staví, byl trochu problem zaparkovat.

Doboručujeme. Spokojenost.

Reakce obchodu VodackyRaj.cz

Děkujeme za hodnocení, jsme rádi že jste byl s nákupem spokojený, vždy se snažíme co nejlépe poradit, pádlování je totiž náš koníček :-). V době Vašeho nákupu bohužel rekonstruovali sousední loděnici, takže byl omezený přístup, nyní je již vše v pořádku a parkovacích míst je dostatek.

• osobny pristup
    • skvela zakaznicka skusenost
    • v obchode poradia, naucia, vysvetlia

Kupoval som bratovi na Vianoce kanoe. Som v tom uplne neznaly, preto som sa v predajni zastavil osobne. Dostal som uzasny prozakaznicky pristup. Pan Bašta mi vsetko vysvetlil, ukazal, popisal rozdiely a poradil. Cas v predajni som si velmi uzil, s vyberom bol brat velmi spokojny a prispelo to k skvelym vianociam :)