Velmi málo vscřícne jednání hlavně neochota k zákazníkovy a coje nejhorší velice špatny přístup k reklamacím a jeho řešeni proto nula fakt .!!!!!!!!!!!

• Profesionální přístup.
    • Ochota k zákazníkovi.
    • Rychlost vyřízení objednávky.

Naprosto vynikající přístup k zákazníkovy. Tento obchod je vzdálen 100 od mého bydliště a i přes to se budu vracet zásadně se..... Rozhodně doporučuji všem.

• - vstřícnost
    • - ochota

Přítelkyně si vybrala kolo, které ale bohužel nebylo k dispozici v požadované velikosti, nabídli nám tedy novější a dražší model za cenu původně vybraného. Kolo jsme dostali sestavené a seřízené s nárokem na servis v ceně, takže myslím, že mohu doporučit...

• personal
    • kvalita

bohužel kolo nám přišlo z důvodu špatného zabalení poškrábané. Dále jsme se ujištovali jestli bude seřízeno a připraveno bohužel nebylo nefungovali brzdy drhli , přesmykovátka jak ve předu tak vzadu také drhli a danou rychlost nedrželi. Při následné reklamaci jsme byli odbyti co by jsme za tu cenu Chtěli!!!!!
    Proto nemůžeme doporučit

• vstřícné jednání
    • skvělá cena
    • dodání do 2. dne
    • perfektně seřízené kolo

tento obchod doporučuji všem

• vstřícnost při reklamaci
    • reklamace vyřešena do týdne výměnou za nové zboží
    • nemám námitky

nejlepší prodejce kol na trhu.. :)

• -
    • Byla nám dodána jiná než objednaná značka dětské sedačky bez jakékoli předešlé dohody. Na můj dotaz co to znamená, mi volal pán, který byl sice moc milý, ale jako řešení situace nám nabídl, že sedačku můžeme vrátit, ale poštovné bychom museli opět uhradit my :(

nedoporučuji - toto jednání je podle mě neetické

• Nejlevnější kola na netu
    • Vstřícnost
    • Milá komunikace

Nejenže mají nejlepší ceny na kola (kupovali jsme kola Merida), ale mé kolo neměli skladem, pán mi tak nabídl ještě lepší kolo ( o 2000Kč dražší) za stejnou cenu.
    Takže tento obchod rozhodně DOPORUČUJI!!!

• vše

Mohu jen a jen doporučit.
    Jeli jsme 150km, abychom si v této firmě koupili jízní kola. Dostali jsme skvělou slevu, na nádherná kola Merida, takže ta dlohá cesta se nám opravdu vyplatila. Navíc jsme narazili na velmi příjemného prodejce.