Dobrá cena + 2 dárky

Zkušenosti na Výbornou děkujeme

Zbytečně velký obal.

• Rychlost, příjemné jednání

• Rychlost expedice.

• Poměrně slušný výběr produktů za rozumnou cenu.
    • Celozávodní dovolená...

Vitaland má pěknou nabídku produktů. Bohužel jsem se trefila s objednávkou do prvního dne celozávodní 14tidenní dovolené. V dnešní době docela hrůza. Ale s produktem spokojenost.

• Podlé jednání..

Dne 3.8.2021 jsem objednala uhradila na E-shopu zboží. za 4 500.-.-Kč asi za 4 dny mi přišlo oznámení , že od 2.8.2021 mají do 13.8.2021 celozávodní dovolenou .....jen tak, aniž by na E-shopu dali upozornění-info. Tak jsem si počkala až do 17.8.2021 - i když jsem na to spěchala. Bývala bych si to objednala jinde ,kde bych to už měla doma.

Dobrý večer,
    velmi se omlouváme za vzniklou nepříjemnost. Rádi bychom však uvedli Vaši zprávu na pravou míru.
    Informace o celozávodní dovolené byla zveřejněna jak na pohyblivém banneru tak i velkým textem na hlavní stránce vitaland.cz již dne 28.07. 2021 v dopoledních hodinách.
    Dále Vaše objednávka byla vytvořena 3.08. 2021 ve 12:20 a email pro připomenutí o probíhající celozávodní dovolené byl odeslán 4.08. 2021 15:37.
    Velmi nás mrzí, že jste nevyužila možnosti zrušení objednávky po zelené lince 800 117 800 nebo na emailu [email protected] pokud jste na objednávku tolik spěchala. V případě platby kartou peníze odesíláme zpět do druhého dne.

I přes vzniklé komplikace věříme, že i nadále zachováte přízeň naší značce VITALAND.

Ondřej Čečetka
    manager eshopu

• Jako pokaždé jsem spokojen. Dál už se nebudu vyjadřovat.

Ochota prodejce a rychlost vyřízení objednávky

• rychlé vrácení peněžní částky
    • komunikace
    • Na webu nabízejí zboží, které ve skladě údajně není

Nabízeli zboží, které údajně ve skladových zásobách nemají, stalo se to poprvé

Reakce obchodu VITALAND

omlouváme se za vzniklé nedopatření, kdy e-shop zobrazoval chybné údaje o stavu skladu u jedné položky. Učinili jsme veškeré potřebné kroky, aby se tato situace neopakovala.

Ještě jednou se omlouváme a doufáme, že i nadále zůstanete naším věrným zákazníkem.

Ondřej Čečetka
    manager e-shopu

Dobrý den, děkuji za zaslání. Zásilka byla dobře zabalená a doručená na vybrané místo - bez připomínek. Mám ale výhradu k tomu, že mé jméno bylo na zásilce napsané ledabyle, bez interpunkce, nesprávně.

Reakce obchodu VITALAND

děkujeme za hodnocení. Jména zákazníků jsou automaticky exportována z údajů zadaných zákazníkem. Veškeré informace pro doručení jsou, pro urychlení expedice, vytištěna na štítky přepravních služeb. Prověříme tiskárnu zda zrovna Vaše jméno vytiskla ledabyle.
    Ondra Vitaland

• Dárek byl moc chutný.

Rychlé vyřízení objednávky.

• rychlá objednávka a rychlé dodání

• RychLe vyřízení

Zboží mi bylo doručeno hned druhý den.

• Rychlá a snadná objednávka
    • Rychlé a bezproblémové doručení

Od objednání po doručení 3 dny, jsem velmi spokojena, díky.

Dárky a rychlá expedice

rychlost a kvalita