• otevřeno jen odpoledne

• Super
    • Připraveno k vyzvednutí
    • Zatím nic

Ledvinky jsem prohlédnula, pak jsem přemýšlela rozhodnout, ze nekoupila, proto mám jinou malou tašku přes ramenu. Ledvinky jsou v pořádku.

Vše proběhlo OK, vstřícný personál. Doporučuji.

• dobrá komunikace
    • osobní odběr zdarma
    • možnost platit na místě kartou

• Zbozi skladem a bylo rychle dodane.
    • Poradili co vybrat

• Batoh přišel špinavý...

Vše OK

• Sortiment
    • Rychlost připravení objednávky

Zboží mi bylo doručováno poprvé a byla jsem spokojena.

• Evidentně odborníci v tom co dělají
    • Velký výběr, videorecenze
    • Vázne komunikace - bez dotazu bych nedostal vědět, že na zboží čekají a kdy ho pravděpodobně budou expedovat
    • Zřejmě jim vázne logistika z externího skladu

Již druhá objednávka z tohoto eshopu. První zcela bez problémů u této se to trochu zadrhlo na logistice a komunikaci. Přesto doporučuji jako spolehlivý a bezpečný nákup.

Z obchodu objednávám už poněkolikáté a vždy super rychle dodání a komunikace. Můžu jen doporučit

• rychlé vyřízení objednávky
    • komunikace

Objednávku som robila 7.6 ,dnes je 19.6 neviem čo je so zásielkou, ktorá je už vopred zaplatená.Viackrát som sa pokúšala dovolať stale sú nedostupní,nikto so mnou nekomunikuje.Odpísali mi na jeden mail v ktorom povedali že zasielka nieje na sklade .

• Skvělá domluva, vstřícný přístup, okamžité odeslání objednávky i přes změnu požadavku a balík byl druhý den od objednání doručen.

Tento obchod mohu doporučit, byla jsem maximálně spokojena a příště ráda nakoupím znovu.

• perfektni konzultace - profi přístup
    • znalost problematiky
    • otevřenost, vstřícnost, top prioritou se fakt jeví to, aby zákazník odešel s tím nevhodnejším (ne nejdrahším) výrobkem
    • supr post nákupní servis, není problém produkt vyměnit, každý problém vyřešit :)
    • mají odpověď na každou otázku a když ne, tak dodatečně všechno potřebné zjistí :) odpoví skutečně všem
    • podporní videa a blog na webu
    • maximálně friendly obchod - palec nahoru :)

Radost nakupovat, nasávat informace, rozšiřovat obzory a pak se dle nich rozhodovat. Široký výběr, supr personál, max.spokojenost, kdyby takovej přístup měli ve všech obchode v Česku - hned by to bylo veselejší :)

• zboží dorazilo včas a v pořádku

Ochota, rada s výběrem zboží.

• Velmi dobrá domluva
    • Rychlé jednání
    • Vstřícnost
    • Ochota

Zbozi odeslano obratem. Vratil jsem jej ve 14 denni lhute (zbozi bylo v poradku), vse bez problemu, penize jsem mel do 4 dnu zpatky na ucte.

• Cena zboží
    • Rychlé dodání zboží