• Žádná informace o stavu objednávky
    • Nedostupnost zboží oznámena po urgenci po týdnu od objednávky s výmluvou na nemoc. Dalších více než 14 dní ticho. Na další urgenci o dodání, změnu produktu nebo storno objednávky již 24 hodin bez reakce.

Nebrat, šílenství, zřídil si eshop ale lezli mu tam lidi.

2x jsem si u nich objednala zboží a 2x nepřišlo,obchod neodpovídá na emaili.

Zatím objednávka nepřišla,7dni se nikdo neozval

• Fantasticky majitel, který rozumí svému řemeslu. Nebyl to náš první nákup, ale rozhodně nebyl ani poslední. Děkujeme.
    • Široká nabídka
    • Dobrá dostupnost kamenného obchodu.

Jestli máte rádi sex, není lepší místo, kam zajít. Pořadí, doporučí a pobaví. Doporučuji ale chodit pouze ve dnech, kdy je v obchodě pan majitel. Jindy už byste nemuseli byt tolik spokojeni.

Při příchodu na prodejnu mi bylo oznámeno že produkt chvíli předemnou ukradl cigán .. načež mi na prodejně začal nabízet předražené nesmysly úplně jiného typu... a z eshopu produkt nezmizel ale náhradní mi nenabídli ... Stejně jsou předražení a většina produktů jde objednat někde podstatně levněji..

• Do dnes se ani neozvali.

Do dnes se ani neozvali. Na tož abych dostal zboží. (bohužel měl to být dárek forek ) Zkazili celou oslavu.

• Nikdo se mnou nekomunikuje

Objednávka mi nebyla doručena, e-shop nekomunikuje

Zkušenosti velmi špatné ,zboží po 11 dnech ještě nedorazilo a nikdo mne ani neodpověděl ,zda bude objednávka vyřízena.

• Ochotný postarší pán, zboží po telefonátu připravil ještě tentýž den.

Bylo připraveno úplně jiné zboží, za úplně jinou cenu .

• Na hovno čekám měsíc a nic

Vynikající

• Skvělá domluva - zboží mi bylo po domluvě předáno osobně, takže bylo možné dárek předat včas

Dlouhá dodací lhůta

• Absolutní diskrétnost

Po týdnu a půl od objednání bez jakékoliv informace o dodávce... zboží mezitím akorát zmizelo z nabídky, ačkoliv bylo předtím "skladem"

Doručení trvalo přes 10 dní i když mělo být skladem. Po 5-ti dnech mi bylo zavoláno, že bude zboží na další den, ale dál mě nikdo nekontaktoval. Musela jsem se sama na doručení informovat.

• Rychla komunikace

přijatelné ceny
    velký výběr
    jednání a komunikace
    diskrétnost

• v dnešní době nereálné dodací lhůty
    • pomalé, nebo žádné reakce na komunikaci

Obchod má šílené dodací lhůty, doporučuji nakoupit jinde ! Na štěstí neumožňují platit kartou přímo na stránkách, což je výhoda pokud chcete objednávku zrušit.