• Nekomunikace, nedodržování slibů a dlouhá dodací lhůta, ačkoliv zboží bylo "na skladě".

Nedoporučuji. Zatím moje nejhorší zkušenost a to nakupuji přes internet často.

• patrne obchod nefunguje, protoze objednavka nebyla potvrzena k vyzvednuti

• tragédie

Objednáte jednu objednávku, zboží má být skladem, ale není, tak si místo toho vyberete jinou a opět není skladem. Objednal jsem jinde. K čemu takový obchod?

• V mém případě nabízel něco, co většina obchodů neměla.
    • Osobní odběr probíhá prakticky na ulici. Na zboží jsem dlouho čekal, nebýt mého urgování, nikdo se tím nezabýval.
    • E-mail s žádostí o přidání produktu do objednávky nebyl zaregistrován, opět až po telefonickém urgování.

Může být levnější, může nabízet něco, co jiné obchody ne. Ale není správně očekávat perfektní servis, který nabízí velké e-shopy.

• z celé objednávky k použití jen kostra, jinak šmejd, rohy nesedí, zip tím pádem nejde zapnout, v žádném případě nákup NEDOPORUCUJI

nedoporučuji

• Pokud si chcete ušetřit čas tak zde nenakupujte.
    Výdejní místo je byt. Obdržel výzvu ať si zboží vyzvednu na odběrovém místě. Druhý den jsem se vydal vyzvednout zboží. Zazvonil jsem v na domovní zvonek kde mi pán řekl ať vydržím, že se jde podívat na objednávku. Po deseti minutách mi domovním zvonkem oznámil, že mu je to líto, ale že zboží nenašel a objednávku ruší. Pokud chcete něco podobného absolvovat tak objednávejte.

• rychlost a vstřícnost
    • Při osobním odběru autem parkování na zákazu (nebo relativně dál a dojít kousek pěšky), policajti prý zatím krátkodobé parkování za účelem vyzvednutí zboží neřeší a nikoho nebuzerují, snad jim to vydrží.

Všechno klaplo podle plánu, rychle objednáno, rychle k dispozici, rychle vyzvednuto, k tomu dobrá cena.

• Rychlé dodání zboží
    • Dobré ceny

• Nejnižší cena
    • Nekomunikují
    • Zatím rakev nepřišla

6.2.2016, 20:07:18, u produktu uvedena dostupnost skladem, doposavad střešní box nedorazil. Někde bude zřejmě chyba...

• Nabízí zboží, které nemají na skladě
    • Bez optání bych čekala na zboží, které nepřijde ještě dnes.
    • Příliš vysoké poštovné
    • Snaží se pouze nalákat

Obchod mě velice zklamal. Doporučuji vyhnout se nákupu
    a nevěřit nabízeným produktům.

• Rychlost,nízké ceny,možnost osobního vyzvednutí.

Bezvadný

• Nepřesně informující email o možnosti odběru zboží.

• nemá jasno, co vlastně chce uvést v nabídce

Chtěl jsem nakoupit zboží, které bylo označeno "skladem", obchodník však asi zjistil, že cena za kterou prodává, mu najednou připadá nízká a transakci zrušil.

• dodací lhůta, komunikace

Zboží mělo být skladem, není. Obchod sám nekomunikuje. Po zavolání mi bylo několikrát řečeno, že je zboží již na cestě od dodavatele.

• - přehledné stránky
    • - doprava na heureka-point (bez ohledu na velikost)
    • - cena dopravy
    • - doručení nebylo hned na druhý den, jak už je dnes každý zvyklý
    • - možnost platby na účet on-line, nebo kartou

Jednoduché nakupování, cena dopravy naprosto přijatelná (u jiných obchodníků byl problém s tyčí k mopu - 120cm - nechtěli poslat jinak než PPL, nebo ČP - cena potom byla dražší). Zboží dobře zabaleno. Zboží sice nebylo hned na druhý den odesláno, ale pokud nespěcháte, jeden dva dny oželíte ;)Doporučuji :)

• Zboží jsem onjednala 9.12. Je 7.1. a má objednávka se stále vyřizuje.

• nespolehlivost a nevhodné jednání se zákazníkem

Nenakupovat. Jsou jiné lepší konkurence...

• Zboží objednané 19.11. a po telefonických urgencích, kdy mi bylo několikrát řečeno, že zboží je již na cestě, stále nedorazilo. Teď se jen modlím aby mi vrátili peníze.

Nedoporučuji nákup, přes sliby nekomunikují a neodpovídají.
    Snad mi vrátí peníze.

Objednané zboží 3.12. Ikdyž mělo být skladem do dnešního dne (20.12.) nedorazilo. Přestože jsem to několikrát telefonicky i písemné urgovala. Tvrzení zaměstnance eshopu, že bylo již předáno na Uloženku, mi zaměstnanci Uloženky vyvrátili. Jěště štěstí, že jsem objednávala na dobírku!

Vše super, doporučuji.