• Neni to,co maji na strankach

Zboží, které je uváděno skladem není!!! Dodací lhůta víc jak měsíc.

• Co mám hodnotit když jsem nic nedostal!

• příjemná komunikace

• rychlost ,spolehlivost

• Rychle, bezproblemove vyrizeni

Bezproblemove jednani.

Při objednávání setu za dost peněz ,které jsem při objednání ihned odeslal,nebylo nikde uvedeno,že se jedná o zboží,které není na skladě. Tak obchod má mé nemalé peníze,já nemám nic a čekám a čekám až zboží bude.Doufám,že to bude co nejdříve,protože toto zastavilo práci již sjednaného truhláře,instalatéra a elektrikáře.Následně malíře. Tak se mi celá zorganisovaná akce rozpadla.Jsem naštvaný.

Velice spokojena :)

• Velmi rychlé jednání, výborná komunikace.

Vyhověli mi s opravou objednávky a termínem doručení.

Zatím jsem zboží neobdržel.

Reakce obchodu Vestavne sety

za Vaše 100% hodnocení děkujeme. Museli jsme změnit model myčky a set Vám byl poté ihned doručen. Těšíme se na další setkání na našich stránkách.

• Velký výběr zboží
    • Ceny

Reakce obchodu Vestavne sety

děkujeme za recenzi, snažíme se pro zákazníka dělat maximum, prodejem spotřebiče u nás péče o zákazníka nekončí! Budeme se těšit v budoucnu.
    Zdraví Váš tým www.vestavne-sety.cz.

Pokud budu hodnotit dopravu a oznámení o doručení bylo nedostačné.
    1) museli jsme se sami informovat, kdy zboží dorazí
    2) sms zprávu jsme obdrželi v den doručení
    3) dopravce ( smluvní) byl velice neochotný a neměl terminál na zaplacení kartou, kdyby jsem nedošel vybrat tak by se zboží muselo vrátit, navíc zboží donesl jen do dveří a ne na místo, kde patří .
    4) při tak vysoké částce je jasné, že obnos nemusím mít u sebe, zvláště o oznámení v den doručení
    5) jsou to služby , které si platíme a podle toho by také měly vypadat

Reakce obchodu Vestavne sety

děkujeme Vám za poslání Vaší recenze ohledně našeho internetového obchodu, ale také za připomínky k dopravě, kterými se budeme určitě zabývat. Bohužel dopravce nemá platební terminál, platit lze opravdu pouze převodem před dodáním zboží nebo v hotovosti na místě. Zboží mělo být dle avizace doručeno za první uzamykatelné dveře, pokud se tak nestalo, měl jste kontaktovat neprodleně náš obchod. Za případné komplikace se Vám omlouváme. Přejeme Vám spokojenost se zakoupeným zbožím.

Super...

Reakce obchodu Vestavne sety

Vaše pozitivní reakce je velmi příjemná. Děkujeme za ni. Zpětné vazby od spokojených zákazníků jsou pro nás motivující a velmi si jich ceníme. Děkujeme i za doporučení pro další zákazníky.
    Zdraví Váš tým www.vestavne-sety.cz.

• Do dvou dnů jsem zakázku v pořádku obdržela.

Reakce obchodu Vestavne sety

moc děkujeme za Vašich 100% a Vaše doporučení. Jsme rádi, že jste byla s našimi službami spokojená. Náš tým se snaží, aby každý z našich zákazníků měl důvod se k nám vracet.
    Zdraví Váš tým www.vestavne-sety.cz.

Velmi seriozní komunikace, umí odpovědět na požadované technické informace k výrobku.

Reakce obchodu Vestavne sety

děkujeme za Vašich 100%. Jsme rádi, že jste byla se službami našeho obchodu spokojená, děkujeme za pochvalu i doporučení pro další zákazníky. Snažíme se, abychom našich zákazníkům nabídli co největší pohodlí a snadný výběr při nákupu zboží.
    Zdraví Váš tým www.vestavne-sety.cz.

myčka nebyla skladem, byt bylo uvedeno na internetu, že skladem je

Dobrý den
    velmi nás mrzí negativní recenze, musím ovšem podotknout, že u výrobku je dostupnost psána. Hned následující pracovní den Vás kontaktovala operátorka s možným dodacím termínem i náhradních spotřebičů a omluvou. Komunikace mezi Vámi a operátorkou dále probíhala naprosto v pořádku. Přeji příjemný den.

• Skvělé ceny
    • Dobrá komunikace
    • Nemaji všechny modely

Jsme spokojeni. Za malo penez hodne muziky.

Reakce obchodu Vestavne sety

děkujeme za Vaše doporučení a kladné hodnocení našich služeb. Vždy se snažíme, abychom našim zákazníkům nabídli co největší pohodlí při nákupu zboží. Občas se opravdu stane, že má výrobce výpadek, ale díky aktivní komunikaci se zákazníkem většinou vždy najdeme shodu, tak jako i u Vás, příště se budeme těšit!

• Rychlé dodaní

Reakce obchodu Vestavne sety

děkujeme za zaslání kladné recenze. Naši snahou je, aby zákazníci měli co nejvíc důvodů se k nám vracet. Budeme rádi, když nám zachováte přízeň i v budoucnu.