• Možnost platby přes Twisto

Všechno v pořádku. Nakoupím zde určitě někdy znovu.

• super ceny

Rychlé doručení zboží

Super komunikace, poslala jsem špatnou částku a vše jsme vyřídili a problém vyřešili během jednoho dne. Parádní výběr zboží, rychlé odeslání i dodání.

• Výběr
    • Přehled
    • Volba dopravy

• Přes email moc nekomunikují
    • zboží přišlo nadvakrát o čemž jsem byla informována ale až když půlka balíku dorazila - obchodu jsem tak nemohla říct, že na zboží počkám až bude kompletní (doprava mi samozřejmě účtována nebyla)
    • měli chybně cenu u jedné položky na faktuře, v objednávce byla nižší, fakturu přes upozornění neopravili

Reakce obchodu Veselé pleny

velice nás mrzí Vaše zkušenost a nespokojenost.
    Od října 2018 přezvala e-shop již nová majitelka, která nyní celý obchod rekonstruuje a bude tvrdě pracovat na tom, aby vše klapalo tak jak má a Vy, naši zákazníci, jste byli spokojení :).

Pokud máte jakýkoli dotaz nebo požadavek, neváhejte se na nás obrátit na e-mailu [email protected].

S přátelskými pozdravy
    Veselé pleny

• vše v pořádku

• - dlouhá doručovací doba (nevím, zda ze strany odesílatele, nebo pošty)
    • - po dlouhém diskutování mi paní Andrea nakonec peníze za vrácené zboží poslala
    • - nejnepřehlednější e-shop, jaký jsem kdy viděla
    • - objednala jsem vkládací pleny Breberky, přišly vkládačky s patentkami, na obrázku to ale není poznat (smotaná) a v popisu se to také neuvádí; pleny jsem reklamovala, ale reklamace nebyla uznána a poštovné nebylo vráceno
    • - špatná zkušenost

Špatná zkušenost s vracením zboží, které neodpovídalo popisu v inzerátu. Už tam nakupovat nebudu.

Reakce obchodu Veselé pleny

velice nás mrzí Vaše zkušenost a nespokojenost.
    Od října 2018 převzala e-shop nová majitelka, která nyní tvrdě pracuje na celkové rekonstrukci stránek, aby byly hezčí, přehlednější a zákazníkům se na nich líbilo a dobře nakupovalo. Všechny tyto Vaše podněty a nemilé zkušenosti jsou pro nás nyní hnacím motorem, aby se to již neopakovalo.

S přátelským pozdravem
    Tereza Vilímková - Veselé pleny

• Pomalé odesíláni obednavek
    • Nespolehlivost

• velice mi vyšli vstříc, rychlá komunikace

Je příjemné, že obchod nabízí různé značky na jednom místě. Také mě potěšilo, že je možné uplatnit slevu přes Benefit Plus program. Trochu mě zklamala přehlednost stránek. Špatně se vyhledává konkrétní zboží, asi by pomohlo víc kategorií, členění není příliš logické. Popis zboží je zkopírován ze stránek výrobce, takže obsahuje i nefunkční odkazy a instrukce. Design stránek je poněkud přeplácaný. Ale celkově jsem s obchodem spokojená a těším se na další nákup.

• Možnost osobního odběru
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • Výborná komunikace
    • Dobré ceny
    • Hodně českého zboží

• Sleva na některé zboží při větším nákupu

Objednavka by byla rychlejsi, kdybych ji nezapomnela zaplatit. Vse bez problemu, plenky sedi krasne.

• Celkom dobry vyber, rychla komunikacia a paci sa mi vernostna zlava, ktora je potom permanentna.
    • Chybal tam dovoz na Slovensko cez zasielkovnu a skoda, ze neponukaju dovoz na Slovensko zdarma pri velkych objednavkach.

Urcite odporucam, ked som poziadala tovar poslat zasielkovnou nebol ziaden problem dokonca aj na dobierku mi poslali, co ma milo prekvapilo.

• - rychlost
    • - látkové poradenství
    • - příznivé ceny

Perfektní, rychlý - doporučuji

• přehledný web
    • široká nabídka
    • rychlé zaslání

• neskutecne rychle dodani

• dobrý výběr značek látkových plenek, včetně menších výrobců

• Možnost osobního odběru v Praze
    • Možnost prohlédnout si objednané zboží ještě před koupí a případně se rozhodnout, zda koupit, či ne
    • Nemá kamennou prodejnu, kde by bylo možné zboží prohlédnout a vybrat