• přehlednost, dostupnost

v pořádku

Děkujeme za váš názor.

• -Přehledná nabídka, rychlé dodání, kvalita
    • -náhodou, nabídka vyhovovala mé představě

S nákupem jsem maximálně spokojena, vyhovuje mé představě o společenských šatech pro mou postavu i věk (67).

Reakce obchodu VERAAL fashion

Děkujeme za recenzi, jsme moc rádi, že jste s našimi šaty spokojena!

• nemá

zboží jsem vracela zpět, důvod-špatně odhadnutá velikost. Výměna proběhla velice rychle, s halenkami jsem moc spokojená.

Reakce obchodu VERAAL fashion

Děkujeme za recenzi, jsme rádi, že jste spokojená.

• Skvělá komunikace, zájem o zákazníka.
    • Žádné.

Určitě doporučuji.

Reakce obchodu VERAAL fashion

Děkujeme za Váš názor a doporučení.

• Kvalita zboží, rychlost dodání

Děkujeme za recenzi.

• šití na míru
    • pěkný věci a kvalitní
    • mohli by mít větší výběr oblečený a víc barev,protože věci jsou fakt pěkně vyrobený

Reakce obchodu VERAAL fashion

Děkujeme za Váš názor, určitě budeme nabídku rozšiřovat.

• nabízí za přijatelné ceny zboží, které je problém sehnat v obchodě
    • krátká dodací lhůa
    • uvítala bych širší nabídku

Měli skladem jednoduché černé šaty, které se mi v obchodě dlouho nedařilo nalézt.
    Perfektní dodací lhůta - zasláno obratem.
    Rovněž na moji poznámku v objednávce bylo reagováno obratem.
    S koupeným výrobkem i s průběhem obchodu jsem velmi spokojena, ráda se vrátím.

Reakce obchodu VERAAL fashion

Děkujeme za recenzi, jsme rádi, že jste spokojená!
    Nabídku určitě plánujeme rozšiřovat, právě pracujeme na nové kolekci dámských šatů.

• přehledný
    • levný

Děkujeme za recenzi.

• 1/komunikace
    • 2/náhodou
    • jako každý nákup na dálku, nutno mít konfekční postavu

rozšířit sortiment , barvy , obchod doporučuji

Obchod mohu doporučit.

Děkujeme za doporučení.

• Obchod je přehledný, ceny jsou velice rozumné.
    • Nevšimla jsem si.

Obchod mohu jen doporučit, zboží vypadá stejně jako na obrázku, cena je velice příznivá, takže jsem naprosto spokojená. Dodání zboží bylo rovněž bez problémů.

Reakce obchodu VERAAL fashion

Dobrý den, děkujeme za Váš názor. Jsme rádi, že jste s nákupem spokojena.

• pohodlný a rychlý nákup

• Rychle dodané vybrané zboží
    • Nespecifikuje materiál výrobku.
    • Pak nastane, že materiál nevyhovuje a zboží se vrací.

Nekupujte zajíce v pytli, když nevíte z čeho je vyroben.
    Předejdete možnému zklamání, obzvlášť, když to objedná muž.

Reakce obchodu VERAAL fashion

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Co se týká materiálu, tento údaj je vždy v detailu produktu, tedy i u Vámi objednaného modelu bylo v popisku uvedeno, z jakého materiálu jsou šaty vyrobeny.

• nevím,byl to první nákup

nakupovala jsem zde poprvé

Reakce obchodu VERAAL fashion

Děkujeme za Váš názor a doporučení.

Doporučuji !!!!!!!!!!

Děkujeme!

• - opětovná odpověď na mail z obchodu, že souhlasí mnou vybraná velikost. Nechápu, proč to chtějí.
    • - sám zákazník si musí v případě výměny vytisknout reklamač.formulář z netu. Proč ho nedají rovnou do zásilky?
    • - dlouhá dodací lhůta. Zboží jsem ještě neobdržela, už 11.den užívají mé peníze "díky" povinné platbě předem.

Obchod se chová, jakoby neexistovala žádná jiná konkurence. Tak, jako by mu zákazník měl být vděčen, že mu vůbec něco pošlou. Jsem ještě zvědavá, jak bude vypadat mnou objednané zboží (jestli vůbec přijde) a mám trochu obavy.

Reakce obchodu VERAAL fashion

Dobrý den pí. Poláková, nerozumíme, proč náš eshop nedoporučujete.

1. email ohledně výběru velikosti jste od nás obdržela z důvodu ověření, že jste velikost vybírala dle uvedené tabulky. Proč tento email zasíláme, jsme Vám uvedli přímo v emailu, je to z toho důvodu, že každý výrobce má jiné velikostní rozměry, proto Vám u nás může vyhovovat například velikost L, i když běžně kupujete například M a naopak. Jelikož chceme, aby byl zákazník s nákupem max. spokojen, zasíláme tento email, na který jste odpověděla, velikost potvrdila, ihned poté byla Vaše objednávka předána k vyřízení.

2. Formulář pro vrácení zboží je přiložen v emailu, jak píšete, stačí ho v případě potřeby vytisknout. Děkujeme za poznatek, zvážíme přidávání tohoto formuláře přímo do zásilky.

3. Dostupnost zboží je uvedena přímo u velikosti, kterou jste vybrala, Vámi vybraný model měl uvedenou dostupnost 10-12 pracovních dnů, objednávka byla předána k vyřízení ihned následující den po potvrzení výběru velikosti, v den přidání této recenze je to 7 pracovních dnů. Zboží odesíláme dle uvedené dostupnosti, tedy za 10-12 dnů, jak je uvedeno u zboží.

4. NIKDO Vás při nákupu nenutil, zvolit platbu převodem, rozhodně ne nikdo z pracovníků eshopu. V nabídce máte k dispozici platbu - DOBÍRKOU, KARTOU, PŘEVODEM. Zvolila jste platbu převodem.

5. Samozřejmě, že Vám Vámi objednané zboží bude odesláno, a to ihned, jakmile jej obdržíme na náš sklad, tedy do 10-12 pracovních dnů, se zákazníky komunikujeme, a to ohledně jakékoliv změny u objednávky, o expedici zboží budete předem informována.

tým Veraal-shop.cz

• Kvalita

Reakce obchodu VERAAL fashion

Jsme rádi, že jste s nákupem spokojená, děkujeme za Váš názor.

• problémy s reklamací, již 3. měsíc čekám na vyřízení, telefonní číslo neexistuje, odpověď pouze na první mail, další maily bez odezvy, nemám ani zboží, ani peníze

nedoporučuji

Reakce obchodu VERAAL fashion

V našem eshopu neevidujeme žádnou reklamaci trvající 3 měsíce. Mobilní číslo nebylo dostupné pouze ve dnech 11.-14.3. a to z důvodu změny operátora.

• přehlednost,rychlost,dobrá komunikace,výborné zasílání novinek a výprodeje!