• Dobrá cena
    • Popis produktu
    • Fotografie produktu
    • Termín dodání

S nákupem jsem velmi spokojená, byla jsem velmi dobře informovaná o průběhu objednávky i o tom že zboží není skladem a kdy bude dodáno. S doručením také maximální spokojenost.
    Objednávala jsem polštář pro velkého psa, velikost jsem trefila výborně, pes je spokojený, já také. Děkuji velice!

Reakce obchodu VelkyPes.cz

Děkujeme za krásné hodnocení a jsme rádi, že jste s námi spokojeni :-)

• Skvely pristup,
    • Zadne

• uzasna komunikace a vstricnost

• přehlednost, dovoz do domu

skvělý obchod, vracím se zde pokaždé :-)

Reakce obchodu VelkyPes.cz

Moc děkuje :-). Vážime si toho :-)
    Petr a Terka

• Vstřícnost
    • Vždy poradí
    • Kvalita

• skvělé ceny a kvalitní zboží

• Obchod je blízko bydliště
    • Skvělá cena, rychlé vyřízení objednávky
    • Žádné

Doporučují tento obchod,

Obchod a komunikace bez problému, doporučuji a nemám sebemenší výtku. Jen asi není výběr kurýrní společnosti In time ideální volba. Dopravce byl neochotný a komunikace velmi špatná, to, že ani nepozdravil při předávání zboží a tvářil se jakože ho obtěžuji není nejlepší vizitkou přepravní spol. In time

Reakce obchodu VelkyPes.cz

děkujeme za objednávku a jsme rádi, že jste byli s námi spokojení. Situace s dopravcem nás velice mrzí a samozřejmě jsme dali na dopravce zpětný odkaz ohledně kvality doručení.
    Přejeme krásný den

• Skvele ceny a vyborna nabidka.
    • O nicem nevim.

Obchod mohu jen doporucit. Skvela nabidka a vyborne ceny. Nakupujeme pravidelne a vzdy potesi mile jednani ze strany prodejcu. :-)

• Výborná komunikace se zákazníkem.
    • Nízké ceny.
    • Rychlé dodání zboží.
    • Malé rozlišení fotek pelíšků.
    • Nepodrobný popis (např.zda lze u pelechů potah svléknout z molitanu a prát ho v pračce)

• rychlé vyřízení a dodání, výborné ceny

• dovoz domů nad 2000,-Kč zdarma, perfektní komunikace, super ceny

vzhledem k tomu, že nakupuji pro 5 koček, vybírám eshop s nejlepšími podmínkami doručení i s cenou, což tento eshop nabídl

• Ochotu a příjemné jednání

S nakupem jsem byl moc spokojen a určitě to nebyl poslední nákup z tohoto obchodu.

• rychlost,komunikace
    • nevím

• SUPER KOMUNIKACE S PANEM MAJITELEM I SLEČNOU PRODAVAČKOU. PORADÍ PO E-MAILU ALE I NA PRODEJNĚ JSOU PŘÍJEMNÍ A MILÝ A PEJSKOVI DOVOLÍ SI PELECH I VYZKOUŠET :) SAMI TOMU ROZUMÍ JELIKOŽ MAJÍ DVA VLKODAVY A ČIVAVU :)
    • ŽÁDNÉ NEJSOU

SKVĚLÝ OBCHOD S NABÍDKOU ZA DOBRÉ CENY. LÍBÍ SE MI PRODEJ MRAŽENÉHO MASA PRO PSY A CHOVÁNÍ K ZÁKAZNÍKŮM

• dobrá cena, ochotní prodejci, poradí a mají zájem o zákazníka
    • nemá

doporučuji všem, nákup bez problémů a opravdu i dobře poradí

• přehlednost sortimentu jak na prodejně i eshopu + znalosti personálu, zejména bez odborného lidského potenciálu by se neprodalo ani to nejlepší zboží.
    • Nepozoruji

Rozhodně doporučuji, výborné místo, dostupnost, zavedení možnosti platby kartou považuji za standard - viz. možná zlepšení do budoucna

• Komunikativnost, rychlost

cenová dostupnost, rychlost

• Nejen že nabízíte dopravu za 30,- Kč v okolí ale také že jsem si mohla zboží objednat a následně vyzvednout.