naprosto nedoporucuji.

• nizka cena
    • Nemoznost vyzkouset saty a to ani pri individualni zakazce.

Lepsi je zajit do salonu a vybrat si podle toho zda vam saty padnou. Nemoznost saty vyzkouset predem vidim jako velky nedostatek.

• vstřícnost, ochota pomoci

Šaty jsme si byly s dcerou vyzvednout osobně. Musím říct, že dcera měla nejhezčí šaty na plese! Děkujeme mnohokrát.

• nízká cena
    • dodání po termínu svatby!!!
    • velmi špatné jednání a arogance

nedoporucuji

Reakce obchodu Vaše šaty

Dobrý den, vždy mne potěší přečíst si negativní recenzi,která je zaslaná anonimně. Jediný komntář, který mohu v tomto případě dotat je, že za celou dobu NEBYLY ANI JEDINÉ ŠATY DODANÉ PO TERMÍNU svatby. tato věc je pro nás svatá. Konečně fotografie i reálné recenze reálných zákaznc naleznete na našich stránkách. Připouštím, že je nemožné vyjít úplně každému v úplně všem vstříc, nicméně takováto metoda pomsty za cosi co nejsem schopen řešit je úsměvná. Pokud k tomu má kdokoli jakýkoli komentář, nebráním se otevřené diskusi. Všem přeji krásný den za team VASESATY.

• nabídka různých střihů
    • vstřícné jednání
    • kvalitní materiál
    • nemám čas lítat po salonech a běhat na zkoušky ke švadleně

Dobrý den, nakupovala jsem dvoje šaty, svatební šaty UNIQUE a druhé jednoduché na převlečení na večer. Jsem velice spokojená, šaty se šily na zakázku a měla jsem obavu, jak to dopadne, jelikož jsem zvolila jako uzávěr zip .Pasují opravdu perfekně! Materiál, střih a vše odpovídá. Jsem velice nadšená a doporučuji všem tento internetový obchod. Děkuji za příjemnou komunikaci a vstřícnost.

• cena šatů
    • přátelská a profesionální komunikace
    • zpracování šatů
    • možnost online sledování objednávky

V tomto obchodě jsem nakupovala především, protože nabízí ušití šatů přesně na mojí postavu. komunikace byla velice profesionální a přátelská, šatičky jsou úžasné!
    Žádnou alergickou reakci jsem nezaznamenala :-)

Ráda bych všechny varovala před tímto obchodem, šaty jsou šité v číně a také ta kvalita tomu odpovídá, zpracování je velmi levné, švy se rozpadají, šaty nesedí, jsou něčím napuštěné co mi vyvolalo alergickou reakci a pan Truneček se pak obrací zády a nemáte šanci s ním jakkoliv vyjednávat.

Reakce obchodu Vaše šaty

:-) velmi rád bych reagoval, nicméně si nevzpomínám na jedinou reklamaci podobného druhu. Zacelou existenci obchodu máme pouze jednoho nespokojeného zákazníka, a to nikoli stran zpracování šatů, ale stran střihu a jeho odpovídajícnosti k postavě kupujícího.