• Od 31.5. se nic neděje . Žádné stěrače mi nebyly dodány . Máte tam binec.

Objednávka učiněna 26. 5., následně jsem ji 28. 5. zrušil, protože nebyla fyzicky předána zasilkovně. Bez reakce. A 3. 6. přišla zpráva, že je zboží nachystané k vyzvednutí. Nasrat.

• Žádné zboží, žádná komunikace- ještě že jsem neplatil předem

Ako môžem hodnotiť tovar ktorý mi ani nedošiel a po prečítaní recenzií ani nedôjde. Komunikácia 0 bodov

• pošlou vám něco jiného než jste si objednali

Po objednání zboží nedorazilo a na dotaz jak to vypadá s mou objednávkou tak nikdo neodpověděl

Nabizi zboží , které evidentně nemá skladem a po celou dobu nemám informaci o stavu objednavky.

Komunikace prodejce veškerá žádná je to více jak deset dní zboží nepřišlo.

Ještě jsem tam nenakupoval a nakupovat tam nebudu. Z opchodem není žádna komunikace. Neberou telefony a neposílaji žádne imeily.

Ještě pořád výrobek nemám,tak nemám co hodnotit.

• Prodejce nekomunikuje.

Zboží neměl prodejce skladem. Ani 15 dní po uzavření objednávky jsem neobdržel informaci o předpokládaném termínu doručení.
    Na můj dotaz prodejce nereagoval.
    Tento e-shop nedoporučuji. Produkt zakoupím jinde.

Musím konstatovat, že mám něco ohodnotit, ale bohužel nemám co!!
    Objednávka byla přijata, ale zboží nikde ani po 18 dnech!!

Zboží ani po 3 týdnech nedorazilo. Obchod nekomunikuje, neodpovídá na emaily. Obj. jsem zrušil,ale žádná reakce. Nedoporučuji!!!

• Obchod nekomunikuje, zásilka nebyla ani po téměř měsíci doručena.

zboží nedorazilo,obchod nekomunikuje.

Zboží ani po urgenci nedorazilo.Nemohu doporučit.

• Nulová komunikace obchodu. Slibovali dodání de facto do druhého dne a za pět pracovních dnů ani jeden mail, s výjimkou automatického mailu s potvrzením objednávky.

• Obchod nekomunikuje a nehodlám čekat.
    • Zboží jsem objednal 5.2.2021 je 16.2.2021 a zboží nikde na telefon ani mail nereagují .

Asi podvodníci

• Nulová komunikace

Objednal jsem zboží, přišlo potvrzení objednávky a dál se nic nedělo. Žádná zpráva z obchodu, odeslány dva maily s dotazem na stav objednávky, reakce obchodu žádná.