• Super komunikace, ačkoli bylo u výrobku napsáno pozdější naskladnění, byla jsem na to upozorněna ještě e-mailem. Dneska už pekárnu mám. Moc díky.

Reakce obchodu Varecky.cz

děkujeme za nákup z našeho obchodu, za kladné hodnocení našeho týmu a za doporučení pro další nakupující. Vážíme si každého zákazníka a spokojenost všech nakupujících je u nás na 1. místě.

Bez výhrad, vše ok

Dobrý den pane Petře,
    děkujeme velice za kladnou recenzi, ocenění našich služeb!
    Zdraví Váš tým www.varecky.cz.

• nabízí kvalitní zboží za super ceny, profesionální poradeství při výběru produktu, ochotný personál.

Doporučuji všem, jsem velice spokojen.

Reakce obchodu Varecky.cz

děkujeme za pozitivní hodnocení, které nás těší, máme velkou radost z přibývajících spokojených zákazníků!
    Zdraví Váš tým www.varecky.cz.

• Rychlá komunikace, vstřícnost a ochota s výběrem.
    • Některé věci nejsou ihned skladem, ale díky rychlé komunikaci, jsme byli velmi mile překvapeni velmi rychlým datem dodání.

Spolehlivý e-shop, který funguje a opravdu tam sedí lidi u pc a komunikují se zákazníky. Když zboží není, rádi poradí, navrhnou možnosti. Konečně internetový obchod, který nečeká, až napíšete, že něco prostě není odesláno. Informují vás aktivně sami telefonicky nebo mailem.

Naprostá spokojenost!

Reakce obchodu Varecky.cz

děkujeme za kladnou recenci, pro naše zákazníky děláme maximum!
    Zdraví Váš tým www.varecky.cz.

• jste prostě úžasnií!!!v dnešní době spěchu a drzosti nechybí slušnost,rychlost,pokora a profesionální přístup.

Jsem rada,ze jsem vás čistě náhodou sama objevila,doporučim rada všem.S radosti přeji at se daří!!!

Reakce obchodu Varecky.cz

děkujeme za shrnutí našich služeb, těší nás, že jste spokojena!!!
    Za tým vařeček zdraví Monika Doležalová!

Perfektní, doporučuji

děkujeme za perfektní recenzi :-),
    zdraví Váš tým www.varecky.cz.

• Spolehlivost
    • o žádných nevím

Mohu pouze jen doporučit

Reakce obchodu Varecky.cz

děkujeme za 100% doporučení a přejeme Vám, ať Vám vybrané spotřebiče co nejdéle slouží!
    Zdraví Váš tým www.varecky.cz.

• Jsem velice spokojena,jak s rychlosti tak i s domluvou.Opravdu se pani moc snazi vyhovet. Dekuji ji moc za ochotu.Urcite doporucim.
    • Vůbec nic.

Ochrota ,prijemnost, všechno nej.

Reakce obchodu Varecky.cz

děkujeme za 100% hodnocení. Poctivě a ochotně se věnujeme každému zákazníkovi.
    Zdraví Váš tým www.varecky.cz.

Neuvěřitelně mě překvapila rychlost nákopu a doručení zboží . Doporučuji všem !

Reakce obchodu Varecky.cz

děkujeme za kladné zhodnocení našich služeb, snažíme se být opravdovými profesionály.
    Zdraví Váš tým www.varecky.cz!

• Rychle jednani, dobra cena, zbozi dorazilo jiz druhy den

Zbozi jsem objednala a jiz druhy den mi bylo doruceno. Pred dodanim jsem byla i telefonicky kontaktovana. Urcite zde jeste neco koupim a vsem tento eshop doporucuji.

Reakce obchodu Varecky.cz

děkujeme za shrnutí našich služeb, těší nás, že jste spokojena!!!
    Zdraví Váš tým www.varecky.cz!