• Poradili s výběrem

• Skvělá komunikace
    • Velký výběr
    • Dobré ceny

• Dobře rady od odborníků
    • Dovoz zboží až do bytu zdarma
    • Možnost domluvy snížení aktuální ceny
    • Ochota a rychlé jednání a rychlé dodání zboží.

• dobrá komunikace
    • rychlost dodání
    • přijatelné ceny
    • péče o zákaznika

• rada a doporučení v ceně navíc!!!

• Z obchodu mi sami zavolali a poradili s výběrem vhodnějšího produktu. Rozdíly mezi jednotlivými produkty mi byly dopodrobna vysvětleny, vše podpořeno výsledky nezávislých testů. Sám jsem si samozřejmě vše ověřil i jinde. Jako třešničku na dortu jsem dostal výrobek za cenu, za kterou jsem ho nikde jinde na internetu nebyl schopný sehnat.

• Příznivé ceny
    • Aktivní komunikacemi

• Velmi solidní obchod,pro mne TOP mezi obchody se spotřebiči. Kvalifikovaně poradí, rychlost dodání, cena.

• Dobra cena, konzultace a rychle dodani

• Poradí kvalitní produkt.
    • Slušné ceny.
    • Prima dopravce.

Po konzultaci jsem objednal sušičku od jiného výrobce. To že AEG přestalo do sušiček montovat spodní filtry, mě velmi překvapilo a byl jsem k obchodníkovi nedůvěřivý.
    Po prostudování podkladů výrobce AEG jsem se přesvědčil, že se bohužel jedná o skutečnost.
    Objednal jsem tedy spotřebič od jiného výrobce.
    Snad vydrží.

• Pan majitel osobně zavolal po objednávce a vysvětlil výhody i nevýhody objednaného zboží. Nabídl alternativy jak dražší, tak i levnější. Nakonec jsme na doporučení objednali jinou začku. Rozhodně je to chválihodný přístup majitele, který jen neodesílá bezmyšlenkovitě zboží, které si objednáte, ale snaží se i poradit.

To se uvidí časem. Dali jsme nakonec na doporučení majitele obchodu. Snad nebudeme litovat.

• Elektro s tradicí, pán mi k objednávce volal a poradil lepší variantu produktu. Byl velmi příjemný po telefonu.
    • Příznivé ceny