spolehlivý

• objednavka odeslana este v den objednani
    • rychla a jasna komunikace zo strany obchodu
  • Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Koupil jsem zboží a poté ho i zaplatil. Když jsem se začal dotazovat, kdy zboží dorazí, tak mi bylo sděleno, že výrobek již není skladem.

Vrácení peněz trvalo další měsíc. Majitel Cipra se nechává zatajovat a neustále mají nějaké výmluvy, proč peníze neposlali. Jednou jim pes překousl kabel, podruhé měli zavirovaný počítač atd...

ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI ZDE NAKUPOVAT

Reakce obchodu Úžasné dárky

Dobrý den "Fando" jestli je to i vaše reálné jméno. Na anonymní hodnocení bez jména, číslem objednávky a za účelem nás poškodit se těžko reaguje - jinak bych okamžitě zjistil okolnosti i osobně zavolal. Pokud jsme vám skutečně nějak uškodili, tak se velmi omlouvám - zákaznická podpora je naše priorita, vše vždy řešíme s ohledem na spokojenost zákazníka a každé takové hodnocení nás strašně mrzí.

Závěrem bych chtěl poznamenat, že jsem se nidky před nikým nenechal zatajovat a moje telefoní číslo i email je známý - celkově mi tento osobní útok příjde zbytečný (Josef Cipra).

• Rozměry zboží neodpovídají uvedeným informacím v popiscích. Snadno se tak stane, že dostanete místo deklarovaných 60cm, pouze 30cm.
    • Prodávají napodobeniny autodráhy magic track a také bunchems.

NEDOPORUČUJI

Reakce obchodu Úžasné dárky

Dobrý den "Johny", Na anonymní hodnocení bez jména a objednávky a za účelem nás poškodit se těžko reaguje - jinak bych vám odpověděl osobně. Vzhledem k tomu, že se na našem profilu na heurece poslední době tyto negativní anonymní hodnocení poslední době zobrazují nevíme jak jinak než touto reakcí na ně reagovat. Pokud s námi máte nějaký problém nemůžete to prosím příště spíše vyřešit jinak než se nám mstít na heuréce?

• Rychle vyřizující obchod, naprostá spokojenost!

rychlost odeslání, přehlednost stránek
    perfektní komunikace

Rychlé, slušné jednání, určitě doporučuji.

• Rychlé jednání,a doručení.

• jednoduchá objednávka, rychlé dodání, sympatická cena, možnost vyzvednout v zásilkkovně

• rychlost, ceny, komunikace
    • způsob dodání

(zboží mělo být vyzvednuto na pobočce Zásilkovny, ale bylo moc těžké, a proto ho Zásilkovna musela zaslat přes DPD)

Reakce obchodu Úžasné dárky

Omlouváme se za tuto nepříjemnost. Bohužel nás o tom zásilkovna informovala až po dodání. Doufáme, že to příliš neovlivnilo váš dojem z našeho obchodu a nakoupíte u nás i příště.

Byla jsem spokojená a nemám z obchodem problem

dobré

• přehlednost zboží
    • nevím

• hrozná komunikace
    • hrozná komunikace

na stránkách nabízí zboží, které si nechá i zaplatit a teprv po urgenci z mé strany mi zdělí že už zboží nemají. Sami se neozvou a sami peníze zpět nepošlou. Bída

Reakce obchodu Úžasné dárky

Dobrý den pane Skořepo, velice se za tuto situaci omlouváme. Snažili jsme se před Vánoci zboží ještě rychle dodat ale bohužel ze zahraničí dorazilo příliš pozdě. Peníze jsme okamžitě vrátili.

• velký výběr rozličných předmětů
    • možnost doručení do zásilkovny

mohu doporučit

• Zboží jsem nikde jinde nenašel

• Zajímavý sortiment
    • špatný vyhledávač

většina tohoto zábavného sortimentu je skladem

stále čekám na dodání. v dnešní době mi to přijde neakceptovatelné. Nicméně obchod komunikuje.

Reakce obchodu Úžasné dárky

Dobrý den paní Pospíšilová. Dle záznamů spediční služby vám zboží normálně dorazilo - odeslali jsme okamžitě. Navíc komunikujeme opravdu s každým a rádi. Nespletla jste si prosím náš obchod s jiným?