první nákup a zkušenost super, zboží krásné

• Vánoční dárek oblíbených hrdinů, objednáno najednou pro 5 dětí , velká výhoda .

Moc hezké věci,trošku se zdrželo doručení ale v tom vánočním shonu není divu.Ráda zde znovu nakoupím.

Reakce obchodu U Terezky

Dobrý den, moc děkujeme za milá slova i hezkou recenzi. Přejeme klidný advent a krásné svátky :)

• Kvalitní zboží
    • Špatná komunikace
    • Dlouhé čekání na balíček

Vymlouvat se v listopadu, že nestíhají, protože je před vánoční čas je fakt vtipné. Z vlastní zkušenosti, když mi přijde objednávka odesílám ještě v den objednání.. Kdybych jim 2x nenapsala jak to vypadá s mojí objednávkou, tak se to ani nedozvím....

Reakce obchodu U Terezky

Dobrý den, ano, velmi nás mrzí, že Vám byla objednávka odeslána až pátý pracovní den... Je to pravda, za to se Vám omlouváme. Avšak z vlastní zkušenosti můžeme říct, že od poloviny listopadu do vánoc se nám objem objednávek zvyšuje pětinásobně. Při zpracování objednávek zákazník dostává cca pět informačních emailů o přijetí, vyřizování, zaplacení, předávání do expedice, odesílání plus poslední jen číslo zásilky k dohledání na PPL. Jeden z emailů je i omluva o pozdějším odeslání.
    Mrzí nás Vaše nespokojenost a ještě jednou se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

• hezké zboží, výborné ceny

vše dobré, ceny, zboží.

• Perfektní

Reakce obchodu U Terezky

Jsem velice spokojená s nákupem na tomto eshopu.

Reakce obchodu U Terezky

S nákupem jsem byla maximálně spokojena. Rychlé dodání, nádherné zboží a milá komunikace s majitelkou eshopu.

• velky vyber

Dlouha doba dodani, mozna predvanocni provoz, ale i tak bych cekala, ze se pri takovem zdrzeni ozvou se zpravou, v jakem stavu je ma objednavka a ze se omlouvaji za zdrzeni, pritom vse, co jsem objednala meli skladem. 20.11. jsem objednala zbozi a zaplatila! 21.11. mi prisel email, ze o me objednavce vedi a az 26.11.! se mi ozvali, ze zbozi predavaji do expedice a dopravce mi stale hlasi, ze zbozi neobdrzel - dnes je 29.11., Jsem zvedava, jestli to vubec do Vanoc prijde...

Reakce obchodu U Terezky

Dobrý den, moc se omlouváme, ano, dle reportu PPL byla zásilka doručena cca týden po objednání. Velmi se omlouváme za delší lhůtu dodání.
    Přejeme krásný advent...

Dotazník přišel dříve než zboží a na dotaz sms nereagují, zda bude zboží doručeno (v době objednání bylo minimálně 5ks skladem) a stále skladem je ,tak nerozumím proč neposlali

Reakce obchodu U Terezky

Dobrý den paní Vašíčková, na Vaši sms jsme Vám odpovídali tentýž den a zásilku vidím z výdejního místa vyzvednutou, předpokládám tedy, že je vše v pořádku. Přejeme krásný advent :)

Zboží vypadá moc hezky,bohužel mi ještě nedorazilo.Blíží se Vánoce,tak se přikláním k tomu,že je na obchůdek větší tlak.Doufám,že dorazí a budu spokojená.

Reakce obchodu U Terezky

Dobrý den, omlouváme se za mírné zdržení v dodání Vaší objednávky, vánoční čas je pro náš eshop opravdu náročný. :) Zásilka byla již doručena, přejeme krásné svátky. :)

• široký sortiment hledaného, velmi dobrá komunikace, rychlé jednání
    • neregistruji

Reakce obchodu U Terezky

Dobrý den paní Šiftařová, moc děkujeme za milá slova i hezkou recenzi. Přejeme klidný advent a krásné svátky :)

Dodání trvalo trochu delší dobu, ale jinak v pohodě

Reakce obchodu U Terezky

Dobrý den, děkujeme za hodnocení i pochopení náročného předvánočního času. Přejeme klidný advent a krásné svátky :)

Jsem spokojená. Nemám žadný problém

Reakce obchodu U Terezky

Dobrý den,moc děkujeme za milá slova i hezkou recenzi. Přejeme klidný advent a krásné svátky :)

• dlouhá dodací doba po 8 dnech od objednání zboží nedorazilo

Reakce obchodu U Terezky

Dobrý den, dle reportu PPL byla zásilka uložena na výdejním místě šestý pracovní den po obdržení objednávky. Omlouváme se za zdržení a děkujeme za pochopení.
    Přejeme klidný advent a krásné svátky :)

Strašně dlouhá čekací lhůta, placeno ihned převodem, ale nějak se to asi nepovedlo poslat. Zboží ještě stále nemám.

Reakce obchodu U Terezky

Přejeme klidný advent a krásné svátky :)

• Velmi rychlé odeslání, nízká cena.

Reakce obchodu U Terezky

Naprostá spokojenost, obchod okamžitě reaguje, po celou dobu předává informace o stavu objednávky a opravdu jim záleží na spokojenosti zákazníka.

Reakce obchodu U Terezky

Rychlé dobrá komunikace, vše došlo v pořádku

Reakce obchodu U Terezky

• Při dotazu na velikosti mi bylo odpovězeno i o vikendu

Rychlý a příjemný obchod