• Rýchlosť super!!!

• rychle dorucenie

Nákup proběhl v pořádku, jen bych ocenila, kdyby brýle byly před odesláním vyleštěny. Nepůsobí dobře, když přijdou opatlane otisky.

Velká spokojenost, skvělá komunikace,legíny jsou moc pěkné kvalitní.

• rychlé dodání, velký výběr

• Kabát Karl Lagerfeld jsem si osobně převzala na pobočce a jsem maximálně spokojena. Je úžasný.
    • Velikost jsem dopředu konzultovala a jsem ráda, protože mi byla doporučena jiná velikost. A opravdu sedí skvěle.

• Dodání na jedničku ☝
    • skvělá komunikace a příjemný přístup
    • Výměna za vhodnou velikost bez problému
    • Vrácení peněz za nevhodný kousek bez problému

• S obchodem a zbožím jsem velmi spokojená. Těším se na další objednávky.

• Rychlý obchod, perfektní spolupráce, příjemné jednání, vřele doporučuji

S obchodem jsem spokojena

• Velice dobrá komunikace, obchod je na profesionální úrovni.
    • Určitě doporučuji!

Kvalitní značkové zboží, přesně jak uvádějí.

• Skvělá komunikace
    • Vstřícné jednání
    • Znalost sortimentu

Objednal jsem v tomto e-shopu šaty, které bohužel manželce střihem neseděly. Volal jsem tedy jak postupovat dále a byl jsem jednáním naprosto unešen. Po konzultaci mi bylo sděleno jakým způsobem zaslat nesedící šaty zpět, ale zároveň jsem dostal doporučení na šaty, které by střihem vyhovovaly. Tyto šaty jsem objednal a skutečně sedí perfektně.
    Vstřícné a milé jednání, naprostá profesionalita, přehled o nabízeném zboží, skvělá komunikace, rychlé a bezproblémové dodání. To vše zdobí tento e-shop.
    Dámy, moc děkuji za spolupráci, je znát, že to děláte s chutí a moc rád se s dalším nákupem vrátím.

Zboží, které jsem objednal bylo skladem v ČR a dorazilo do druhého dne.
    Bohužel, ale neodhadl jsem velikost a potřeboval jsem zboží vrátit nebo vyměnit. E shop byl velice vstřícný a ochotný a domluvili jsme se. Za mě není, co vytknout. S takovým přístupem si rád i do budoucna objednám.

• spokojená

• Rýchle doručenie

• DOPORUČUJI!!! Objednala jsem si menší velikost a výměna za větší byla naprosto bez problémů a bleskově vyřízena. Jako bonus uslyšíte na reklamaci opravdu milou paní, což nebývá u ostatních obchodů zvykem.

Perfektní komunikace, rychlé dodání. Doporučuji

do této chvíle nevím nic o osudu své objednávky

Reakce obchodu USABoutique.cz

Dobrý den, velice nás mrzí Vaše recenze, jelikož u zboží, které jste si objednal byla napsána doba dodání 10 pracovních dnů. Recenze byla vytvořena dříve, než uplynulo 10 pracovních dnů od potvrzení objednávky. Jak jsme Vás již informovali, Vaše objednávka je v pořádku a bude Vám v nejbližších dnech dodána. Určitě ale naše firma vždy dělá vše proto, aby každá zásilka byla odeslána co nejdříve i v období Vánoc, které bývá náročné. Doufáme, že budete se zbožím spokojen a děkujeme Vám za pochopení a trpělivost.

• výborná komunikace a informovanost zákazníka
    • krásné zboží v očekávané kvalitě

• no comment !!!

Reakce obchodu USABoutique.cz

Dobrý den, pane Č, ještě jednou se Vám moc omlouváme za chybu v našem systému. Vše jsme co nejdříve napravili a doufáme, že budete se zbožím i dárkem jako naší omluvou spokojen. Vždy se snažíme pro naše zákazníky udělat maximu. Ještě jednou se Vám moc omlouváme a děkujeme za pochopení a trpělivost.