Rychlost dodání zboží

• rychlá akce.Palec nahoru

Levnější ceny oproti jiným obchodům.

• Vše OK

• pomerne vyhodne ceny, jen je treba pocitat s tim, ze datum doruceni u zbozi je udaj podle cinskeho lunarniho kalendare ....

To ze eshop tvrdi ze doruceni do toho a toho dne neni zcela pravdive jsem jiz asi zvykli. Balik prisel o nekolik dni pozdeji, coz lehce zkomplikovalo situac, ale to se da jeste prezit. Zabaleni balliko, je epizoda sama pro sebe, tekuta hnojiva obalene asi kilometrem bublinkove foliev baliku spolecne s 10kg kyblem npk, ktere prekvapive tahne vysoky balik stranou kde je dolu, ta byla dana dnem vzhuru. Vse jeste navic dovycpano hromadou papiru, jen se malicko zapomenlo na to ze dorucovaci sluzby se nechovaji k zasilkam, zrovna s citem a dat na dno bez jakekoliv ochrany plastovy kybl muze jen genius. no takze prisel balik, na prvni pohled v poradku, no po rozbaleni uz tak upne ne ... tak mame npk misto v kyblu, v krabici ... :D

děkujeme za Vaši recenzi.
    Naše služby se snažíme neustále zdokonalovat.
    Případnou reklamaci prosím nahlašte prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete v sekci "prodejny".

kvalitní seriózní shop

Přehledný eshop, rychlé dodání.

• Rychlost + cena

• Ceny, výběr zboží.
    • Krásný moderní WC combi,v moderním designu, které už jinde neměli.

Komunikace na 1*. Rychlé odeslání. Bála jsem se obchodu, který neznám, nakonec jsem to risknula a super. Výrobek, který jsem chtěla, měli na internetu jenom oni.

• Rychlé dodání, dobrý výběr

rychlost

• velmi dobrá a kvalitní komunikace
    • rychlé vyřízení objednávky

ok

ok

• 2x jsem nakupoval přes internet a nikdy nebylo zboží připraveno bez chyb a omylů.Jiná velikost šroubků,hranolků apod

Nespolehlivost, neprofesionalita,drzost - spletli rozměr hranolku a poslali mě do prodejny,že jsou samoobsluha,ať si to najdu sám.Vše mělo být připraveno k výdeji,vše bylo předem zaplaceno.Mám časově náročné povolání a myslel jsem,že ušetřím čas objednávkou přes internet. Naopak to trvalo déle,než bych si nakoupil sám.

• Vše ok

• Rychlé jednání,vše OK

V nabídce mají krásné fotky zboží, které ale neodpovídá dodanému zboží, což jsem reklamovala (fotodokumentaci mám). Postranní mřížky nejsou zdobně zdvojené, ale docela obyčejné jednoduché a kolmé. Napsala jsem reklamaci, ale je to tak prý od výrobce, dodal chybné fotografie, oni za nic nemohou, takže vůbec nekontrolují, co prodávají a co jim prodávající dodá. Chtěla jsem tedy slevu 20 %, s tím, že si to nechám dodělat u nás, to bylo odmítnuto, ať to zabalím a vezmou si to zpátky. Podotýkám, že to přišlo pouze v bublinkové folii a obalené spoustou izolepy, takže bych musela dojet do nejbližšího města a sehnat a koupit obalový materiál, čas a náklady na mé straně na cestu i obaly, což paní nezajímalo. Fotografii již vyměnili, kdyby tam byla správná fotografie, tak jsem zboží nekoupila, takhle jsem v podstatě byla nucena si ho nechat. Kvalita dřeva je jak takž, suky.

děkujeme za Vaši recenzi.
    Ihned bylo předáno k prověření, naše služby se snažíme neustále zdokonalovat.

• Zboží v akci

rychlé dodání